Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Abaco Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Abaco Islands


1. Jak se dostanu na Bahamy Abaco Islands?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Abaco Islands, je letecky přes letiště Leonard M. Thompson International Airport nebo během sezóny trajektem z Floridy.

2. Kde se nachází Abaco Islands?

Abaco Islands jsou součástí Bahamských ostrovů nacházející se na severu Baham.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity na Abaco Islands?

Abaco Islands nabízí mnoho aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, rybaření, procházky po pláži, návštěva historických míst a mnoho dalšího.

4. Kde se dá ubytovat na Abaco Islands?

Na Abaco Islands je mnoho hotelů a resortů různých cenových kategorií, stejně jako soukromých pronájmů a možností kempování.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Abaco Islands?

Mezi nejlepší pláže na Abaco Islands patří Treasure Cay Beach, Marsh Harbour Beach a Tahiti Beach.

6. Jaké je počasí na Abaco Islands?

Abaco Islands mají tropické klima s teplotami kolem 25-30°C v průběhu celého roku. Během letních měsíců může být vlhkost vyšší a občasné deště jsou běžné.

7. Co je nejlepší čas na návštěvu Abaco Islands?

Nejlepší čas na návštěvu Abaco Islands je v měsících mimo sezónu, tj. od listopadu do dubna, kdy jsou teploty příjemné a méně lidí navštěvuje ostrovy. Během léta (červenec a srpen) je sezóna hurikánů, takže návštěva je méně doporučena.

8. Můžu použít americké dolary na Abaco Islands?

Ano, americký dolar je běžně přijímán na Abaco Islands.


Dovolená Bahamy Abaco Islands


Pokud rádi cestujete a hledáte exotická místa s krásnými plážemi a průzračnou vodou, pak byste měli zvážit dovolenou na Bahamách, konkrétně na ostrovech Abaco. Tyto ostrovy jsou součástí Velkých Baham a nabízejí nádhernou přírodu, klid a relaxaci.

Abaco Islands jsou tvořeny několika menšími ostrovy a ostrůvky a jsou ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a klid. Když sem dorazíte, budete moci užívat plážových aktivit jako potápění, šnorchlování, rybaření a surfování. Můžete také navštívit městečka Marsh Harbour a Treasure Cay, kde najdete několik restaurací, obchodů a barů.

Zajímavá aktivita, která vás na Abaco Islands čeká, je tzv. "swimming pigs" - koupání s prasátky. Na ostrůvku Pig Beach je totiž několik prasat, která si ráda zaplavou a poté se nechají nakrmit turisty. Tato aktivita je velmi vtipná a určitě stojí za to ji vyzkoušet.

Dalším zajímavým místem na Abaco Islands je národní park Pelican Cays Land and Sea Park, který se nachází na jižní části ostrovů. Tento park je zaplavený korálovými útesy a k návštěvě jsou zde k dispozici různé lodě a katamarány.

Pro ty, kteří nechtějí jen relaxovat na pláži a rádi poznávají kulturní zvyky místních obyvatel, je skvělou volbou navštívit Hope Town, jedno z nejstarších městeček na tomto archipelagu. Městečko se nachází na ostrově Elbow Cay a je známé svým červenobílým majákem a koloritem domků.

Jestliže se chcete vydat na výlet mimo Abaco Islands, můžete navštívit národní park Black Sound Cay. Tento park se nachází na severovýchodním cípu ostrova Great Abaco a je vynikajícím místem k pozorování divoké přírody. Zde najdete nejen mnoho druhů ptáků, ale také různé rostliny a živočichy.

Dovolená na Bahamách, konkrétně na ostrovech Abaco, je ideálním místem pro ty, kteří chtějí relaxovat na krásných plážích, poznat místní kulturu a zážitky ve spojení s divokou přírodou. Určitě stojí za to vydat se sem a učinit si památný zážitek.


Ubytování Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou bezpochyby jedno z nejoblíbenějších turistických míst na světě. Tento karibský ráj nabízí dokonalé podmínky pro odpočinek, relaxaci a adrenalinové zážitky. Mezi nejkrásnější ostrovy Baham patří Abaco Islands, které lákají turisty svými bílými plážemi a křišťálově čistým mořem.

Abaco Islands se nacházejí v severní části Baham nedaleko Floridy a Kuby. Na těchto ostrovech najdete nejen krásné pláže, ale i nádherné korálové útesy, které jsou domovem mnoha druhů ryb a dalšího mořského života. Pokud máte rádi potápění a šnorchlování, tak rozhodně neváhejte a vydejte se na výlet do Abaco Islands. Během potápění se můžete setkat s karety, rejnoky, žraloky a dalšími zástupci mořské fauny.

V Abaco Islands si můžete užít i adrenalinové sporty, jako je například windsurfing, kitesurfing nebo vodní lyžování. Tyto aktivity jsou přístupné i pro začátečníky, takže se nemusíte bát, že byste si je nezvládli. Na Abaco Islands jsou také krásné pěší i cyklistické trasy, které vedou přes nádhernou přírodu a louky plné květin.

Abaco Islands jsou známé také svojí bohatou historií. Při procházkách po ostrovech můžete navštívit historické památky, jako je například mítinky Abaco Lighthouse nebo Hopetown Settlement. Mnoho z těchto památek je postaveno z korálových kamenů a skýtá nádherný výhled na okolní krajinu.

Pokud hledáte ubytování na Abaco Islands, máte na výběr z mnoha možností. Od luxusních resortů až po rodinné hotely a levné apartmány. Většina hotelů se nachází přímo u pláže, takže můžete svůj pobyt maximálně využít na slunění a koupání v moři.

Zkrátka, Abaco Islands jsou ideálním místem pro dovolenou, kterou nikdy nezapomenete. Krásné pláže, korálové útesy, bohatá historie a spousta adrenalinových zážitků, to vše v jednom místě. Nečekejte a vydejte se na cestu do tohoto karibského ráje!


Letenka Bahamy Abaco Islands


Abaco Islands, to je souostroví v Atlantiku, ležící na severu Baham. Tyto ostrovy zaujmou svými křišťálově čistými vodami, bílými písečnými plážemi a neobyčejným podmořským světem. Pokud ještě nevíte, kam vyrazit na dovolenou, může být letenka na Bahamy Abaco Islands tou pravou volbou.

Co se týče dopravy, Abaco Islands jsou snadno dostupné letecky z Miami nebo Fort Lauderdale na Floridě. Do tohoto ráje můžete letět například s leteckou společností Bahamas Air. Let trvá zhruba 1 hodinu a 30 minut.

V Abaco Islands najdete mnoho krásných míst, které je třeba vidět. Mezi nimi například vzducholoďové přístaviště v Marsh Harbour, kde můžete pozorovat vzducholoďové závody nebo si vyzkoušet sami létání na této originální dopravě. Dále se můžete vydat k mnoha plážím, na kterých si odpočinete a užijete si slunce a moře. Z těch nejkrásnějších můžeme jmenovat Mermaid Beach a Treasure Cay Beach.

Ale Bahamy nabízejí mnohem více než jen pláže. Abaco Islands jsou skvělým místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod vodou se skrývá neuvěřitelná příroda - korálové útesy a široká škála mořských živočichů. Pokud byste se chtěli podívat hlouběji pod vodu, můžete se zúčastnit potápěčského kurzu, který vede kvalifikovaný instruktor.

Abaco Islands jsou také ideálním místem pro rybáře. Zdejší vody jsou plné ryb, jako jsou tarponi, barracudy nebo tuňáci. Pokud si pronajmete rybářskou loď, můžete se pokusit ulovit nějakou ze svých oblíbených ryb.

Abaco Islands jsou prostě rajským ostrovem, kde si každý najde své místo. Dovolená zde bude plná krásných zážitků a nezapomenutelných zážitků. Pokud váháte, kam vyrazit na dovolenou, zkuste si naplánovat letenku na Bahamy Abaco Islands, a garantujeme, že nebudete litovat.


Počasí Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou známé nejen pro své bílé písčité pláže, azurové moře a neomezené možnosti vodních sportů, ale také pro své teplé a slunečné počasí po celý rok. Na ostrovech Abaco Islands to není jinak.

Abaco Islands se nacházejí na severu Baham a skládají se ze dvou hlavních ostrovů - Great Abaco a Little Abaco. Tyto ostrovy jsou obklopeny malebnými klidnými vodami Atlantského oceánu a jsou jednou z nejnavštěvovanějších částí Baham.

Počasí na Abaco Islands lze charakterizovat jako tropické, s mírnou sezónní změnou. Teploty jsou vysoké a stabilní po celý rok a denní teploty bývají v průměru 26 až 28 stupňů Celsia. V noci je teplo kolem 20-22 stupňů Celsia.

Nejteplejší období je od června do října, kdy průměrná teplota dosahuje až 30 stupňů Celsia. V této době se také vyskytuje nejvyšší vlhkost vzduchu, která může být pro některé turisty obtížná.

V zimě jsou teploty mírnější a pohybují se kolem 23 až 26 stupňů Celsia. V tomto období může být také více větrno a dochází k mírnému ochlazení oceánu.

Srpnové měsíce jsou obvykle nejsilnější hurikánovou sezónou na Bahamách. Je tedy důležité sledovat předpověď počasí a doporučení místních úřadů.

Celkově lze říci, že Abaco Islands jsou ideální destinací pro milovníky slunce a tepla. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete navštívit je v zimě nebo v létě, můžete si být jistí, že zažijete sluneční víkend plný relaxace a zábavy.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky