Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Great Harbour Cay

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Great Harbour Cay


1. Jak se dostat na Great Harbour Cay?
- Great Harbour Cay je dostupný letadlem z Nassau nebo Miami, nebo dopravou trajektem z Nassau.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Great Harbour Cay?
- Mezi nejlepší aktivity na Great Harbour Cay patří potápění, šnorchlování, rybaření, projížďky na lodi, relaxace na pláži, procházky po ostrově a návštěva místních restaurací a barů.

3. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Great Harbour Cay?
- Nejlepší doba pro návštěvu Great Harbour Cay je od prosince do dubna, kdy jsou průměrné teploty kolem 25°C a minimální srážky.

4. Kde najdu ubytování na Great Harbour Cay?
- Na Great Harbour Cay jsou k dispozici různé typy ubytování včetně hotelů, apartmánů, vil a hostelů.

5. Jaké jsou doporučené restaurace na Great Harbour Cay?
- Mezi doporučené restaurace na Great Harbour Cay patří End of the World Bar & Grill, Coolie Mae's Sunset Cafe a Golden Harvest Cafe.

6. Jak mohu najít místního průvodce na Great Harbour Cay?
- Můžete si najmout místního průvodce prostřednictvím cestovní kanceláře, na internetu nebo získat kontakt na místě.

7. Jaká jsou pravidla dopravy na Great Harbour Cay?
- Výrazně se doporučuje řídit se pravidly silničního provozu, především co se týče rychlosti a způsobu jízdy.

8. Je nutné zakoupit místní měnu dolary na Great Harbour Cay nebo lze platit v dolarech amerických a kreditních kartách?
- Většina obchodů a restaurací přijímá dolary americké a kreditní karty, ale je dobré mít dostatek hotovosti v místní měně, pokud by bylo něco potřeba koupit v místech mimo hlavní turistická centra.

9. Jaké jsou nejznámější pláže na Great Harbour Cay?
- Mezi nejznámější pláže na Great Harbour Cay patří Sugar Beach, Shark Creek Beach a Beach Club Beach.

10. Je vytápění nutné na Great Harbour Cay v zimních měsících?
- V měsících prosinec až únor se může stát, že teploty okolo 20°C a nižší zeliminují nutnost chlazení a přinutí k potřebě vytápění. Některé ubytování je vybaveno klimatizací, která může být zapnutá pro dostatečně pohodlné prostředí v chladnějších měsících.


Počasí Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou známé nejen pro své nádherné pláže, ale také pro svoje teplé a slunečné počasí. Great Harbour Cay, jedna z ostrovů v tomto krásném karibském souostroví, nemá výjimku. Počasí na Great Harbour Cay je typické pro celé Bahamy: teplé a slunečné po většinu roku.

Jaké jsou teploty?

Průměrná teplota vzduchu na Great Harbour Cay se pohybuje kolem 27 °C po většinu roku. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se průměrná teplota může vyšplhat až na 30 °C. Na druhou stranu, nejnižší teploty se objevují v lednu a únoru, kdy se může snížit až na 21 °C.

Jak je to s vlhkostí?

Bahamy jsou známé i pro svou vlhkost, především v letních měsících. Vlhkost na Great Harbour Cay se pohybuje v rozmezí 70 % až 80 %, což může pro některé lidi být trochu nepříjemné. Nicméně, díky konstantnímu větru o síle 10-15 km/h se toto vlhké klima zdá mnohem příjemnější, než by se mohlo zdát.

A jak je to s deštěm?

Na Bahamách, a tedy i na Great Harbour Cay, prší v období od května do října, což odpovídá období hurikánů. Nicméně, i v těchto měsících jsou srážky spíše ojedinělé a většinou se jedná o krátkodobé bouřky. Průměrné množství srážek na Great Harbour Cay se pohybuje kolem 1 200 mm ročně.

Je tedy možné navštívit Great Harbour Cay kdykoliv během roku?

Ano, naštěstí je možné navštívit Great Harbour Cay během celého roku, protože počasí se průměrně nemění příliš často. Samozřejmě v létě můžete očekávat více slunce a větší vlhkost, ale díky stálému příjemnému větru toto vlhké klima nevadí mnoha návštěvníkům. V zimě se můžete těšit na mírnější teploty a méně srážek. Takže vlastně záleží na tom, co vás na Great Harbour Cay přitahuje - zda slunce a pláže, nebo klid a tišinu bez davu turistů.

Krásné počasí na Great Harbour Cay vám umožňuje vychutnat si mnoho aktivit a sportů na pláži, jako jsou potápění, šnorchlování, vodní sporty a v podstatě všechno, co si můžete představit. Takže pokud hledáte dokonalé místo na dovolenou s nekonečným sluncem, teplem a bílými plážemi, Great Harbour Cay by měla být vaší volbou.


Ubytování Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy Great Harbour Cay je krásné místo, kde můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou. V těchto překrásných karibských ostrovech najdete mnoho zajímavých míst a krásnou přírodu. Pokud hledáte příjemné a pohodlné ubytování na Bahamách, měli byste zvážit ubytování v Great Harbour Cay.

Great Harbour Cay je malebné a klidné místo, které se nachází na stejnojmenném ostrově. Toto místo nabízí nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou Karibského moře. Kromě pláží najdete na ostrově také nádherné laguny, korálové útesy, tropické rostliny a zvířata.

Ubytování Great Harbour Cay

Great Harbour Cay má mnoho možností ubytování pro turisty. Zde jsou některé z nich:

Lodge at Great Harbour Cay

Lodge at Great Harbour Cay je luxusní resort, který nabízí 14 prostorných pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV a klimatizaci. Resort také nabízí několik restaurací, venkovní bazén a plážové bary.

Carriearl Boutique Hotel

Carriearl Boutique Hotel je menší hotel s 6 pokoji. Všechny pokoje mají klimatizaci, vlastní koupelnu a terasu s výhledem na moře. Hotel má také venkovní bazén a restauraci s karibskou kuchyní.

Oceanfrontier Hideaway

Oceanfrontier Hideaway je komplex apartmánů se 7 jednotkami. Každý apartmán má kuchyňský kout, klimatizaci a balkón s výhledem na moře. Komplex má také venkovní bazén a společenskou místnost.

Aktivity na Great Harbour Cay

Great Harbour Cay nabízí mnoho aktivit, které si můžete užít během své dovolené. Zde jsou některé z nich:

Pláže

Great Harbour Cay má několik krásných pláží, jako jsou Sugar Beach nebo Shark Creek Beach. Tyto pláže jsou ideální pro slunění, plavání a provádění vodních sportů.

Potápění a šnorchlování

Great Harbour Cay má několik míst, kde se dá potápět a šnorchlovat. Na ostrově je mnoho korálových útesů a zdejší podmořský svět je plný pestrobarevných ryb a dalších živočichů.

Golf

Na Great Harbour Cay je golfový klub s 9 jamkami. Tento klub má nádherné výhledy na moře a jeho hřiště je mezi nejlepšími v Karibiku.

Přírodní rezervace

Východně od ostrova se nachází přírodní rezervace, kde můžete vidět ryby, ježky, krokodýly a delfíny.

Celkově vzato, ubytování Great Harbour Cay nabízí pohodlný a krásný zážitek pro turisty, kteří chtějí objevovat překrásné pláže, podmořský svět a kulturu Baham. Ať už hledáte luuxusní resort nebo menší hotel, Great Harbour Cay nabízí ubytování pro každého.


Dovolená Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě pro milovníky nádherných pláží, azurového moře a tropického klimatu. Mezi nejpopulárnější ostrovy Baham patří i Great Harbour Cay. Tento ostrov nabízí návštěvníkům nejen jedinečnou přírodu, ale také nezapomenutelné dovolené plné zábavy a adrenalinu.

Nádherné pláže

Great Harbour Cay je rájem pro milovníky pláží. Více než devět kilometrů pláží, které oplývají bílým pískem a azurovým mořem, jsou jedním z největších lákadel pro turisty. Najdete zde pláže pro rodiny s dětmi, ale také klidné, romantické zákoutí pro páry. Pro milovníky surfingu nebo jiných vodních aktivit bude tou správnou volbou vodními sporty naplno využívané pláže.

Nejlepší menu

Za gastronomií určitě nezůstanete pozadu. Můžete si vychutnat místní kuchyni, která je bohatá na ryby, plody moře a exotické ovoce. Vybírat můžete z několika restaurací na ostrově, které nabízejí širokou škálu specialit a chutí pro různé vkusy.

Kdy jít na dovolenou?

Nejvhodnějším obdobím pro návštěvu Baham a Great Harbour Cay je období mezi prosincem a dubnem. V této době jsou teploty ideální, průměrná teplota se pohybuje okolo 25 stupňů Celsia, což zajišťuje dokonalé podmínky pro činnosti na pláži a podvodní průzkum. Pokud hledáte klid a nechcete se potýkat s davem turistů, můžete navštívit ostrov v červenci nebo srpnu, kdy jsou tu nižší ceny a větší volnost.

Aktivity

Důvodů, proč navštívit Great Harbour Cay, je mnoho. Můžete se podívat na unikátní korálové útesy, kde se můžete potápět a objevovat podvodní panoráma. Pokud nemáte plnění potápění nebo šnorchlování, můžete se věnovat jiným vodním aktivitám - windsurfingu, paddleboardingu, rybaření a dalšímu. Pokud toužíte po odpočinku, můžete se projet lodí kolem ostrova a pozorovat zvěř, relaxovat na pláži nebo prozkoumávám místní nákupní partie.

Great Harbour Cay je ideálním místem pro vaší volbu potápění a plavání. Je to místo s jedinečnou přírodou, plážemi a bezvadnou gastronomií v jedinečném prostředí. Tento ostrov v Bahamách si zaslouží, aby se na vašem seznamu míst, která chcete navštívit, umístil na předním místě.


Letenka Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou rájem pro všechny, kteří chtějí uniknout od každodenního shonu a stresu moderního světa. Ostrov Great Harbour Cay patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším místům na Bahamách. Jeho úchvatné pláže, azurové moře a jedinečné přírodní krásy lákají turisty ze všech koutů světa.

Pokud se chystáte na Great Harbour Cay, pravděpodobně se ptáte, jak si nejlépe zajistit letenku. Existuje několik možností, jak se na ostrov dostat, ale nejlepší a nejpohodlnější volbou je samozřejmě letadlo.

Na Bahamy létají nejrůznější letecké společnosti, jako jsou například American Airlines, Delta Airlines nebo United Airlines. Tyto společnosti vám umožní letět do některé z největších měst na Bahamách, jako jsou Nassau nebo Freeport. Odtud můžete pokračovat dalším letem na Great Harbour Cay.

Letenky na Bahamy se dají sehnat za velmi rozumné ceny, pokud si je rezervujete dost času předem. Zajistit si letenky na poslední chvíli může být mnohem dražší, takže pokud to jen trošku jde, plánujte svůj výlet s předstihem.

Při rezervaci letenek na Bahamy buďte opatrní a ověřte si, že máte všechny potřebné doklady a papíry. Kromě standardních cestovních dokladů budete muset mít také platnou vstupní turistickou vizu do země. Můžete si ji zařídit přímo u celníků na letišti, nebo ji získat předem online.

Až se dostanete na Bahamy, nezbývá než si užívat krásy Great Harbour Cay. Ostrov je obklopen korálovými útesy a skvělými mořskými břehy a je ideálním místem pro potápění, šnorchlování, relaxaci na pláži a další aktivity.

Pokud hledáte únik z každodenního shonu a máte rádi krásné pláže, teplé slunce a azurové moře, letenka na Bahamy Great Harbour Cay by pro vás mohla být tou nejlepší volbou. Užijte si toto karibské rájové místo a uvolněte se v jeho krásách.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky