Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahrajn Royal Golf Club

Ubytování Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club se nachází na ostrově Bahrajn a zahrnuje nejenom golfové hřiště, ale také luxusní hotel s vynikajícím ubytováním pro návštěvníky.

Hotel Bahrajn Royal Golf Club nabízí celkem 52 pokoje a apartmány, které jsou vybaveny veškerým moderním vybavením a kvalitním nábytkem. Každý pokoj je prostorný a světlý, s krásným výhledem na okolní krajinu nebo na golfové hřiště. Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, satelitní TV, rychlovarnou konvici a bezdrátové připojení k internetu.

Kromě standardních pokojů nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také apartmány s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí mít větší prostor a soukromí. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj s pohodlnými sedačkami a jídelním stolem.

Pro hosty, kteří chtějí být ještě blíže golfovému hřišti, nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také luxusní vily s vlastním bazénem. Tyto vily mají dvě až čtyři ložnice a jsou vybaveny nejmodernějšími zařízeními. Hosté se zde mohou bavit na soukromé terase nebo u vlastního bazénu.

Kromě ubytování nabízí hotel Bahrajn Royal Golf Club také mnoho dalších služeb a zařízení. K dispozici je například krytý bazén, fitness centrum, sauna, masáže, salón krásy a tenisové kurty. Hotel také nabízí vynikající gastronomické zážitky v restauracích s mezinárodní kuchyní.

Okolí hotelu Bahrajn Royal Golf Club je také velmi atraktivní pro turisty. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých památek, jako je třeba mešita Al Fateh, muzeum kasického paláce nebo nákupní centrum Bahrain City Centre.

Celkově lze tedy říci, že ubytování v hotelu Bahrajn Royal Golf Club je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit luxusní ubytování s golfovými zážitky a vynikajícími službami. Hotel je ideální pro páry i rodiny s dětmi, a přijímá i domácí mazlíčky.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je skvělé místo pro milovníky golfu, kteří si chtějí užít hru na jednom z nejprestižnějších hřišť na světě. Tento golfový klub se nachází v Bahrajnu, malé zemi v Perském zálivu, a je jedním z nejvyhlášenějších golfových resortů na světě.

Pokud chcete navštívit Bahrajn a zahrát si golf na tomto hřišti, můžete si zakoupit letenky do Bahrajnu. Letenky do Bahrajnu jsou k dispozici od mnoha aerolinek a mohou se lišit v závislosti na sezóně a dostupnosti. Kromě toho můžete nalézt velmi výhodné slevy na letenky do Bahrajnu během některých letních akcí.

Jakmile dorazíte do Bahrajnu a zabezpečíte si dopravu do resortu Royal Golf Club, budete moci užívat nádherný výhled na Perský záliv, zelené fairwaye a dobré pohostinství.

Bahrajn Royal Golf Club má jedno z nejoceňovanějších hřišť na světě. Toto hřiště je velmi dobře navrženo, s otevřenými poli, lagunami, vodopády a palemami. Kromě toho je zde dostatek potravin a nápojů, takže můžete zůstat na hřišti celý den. K dispozici jsou také profesionálové, kteří vám rádi pomohou s vašimi výkony na hřišti.

V Bahrajn Royal Golf Club se také nachází neskutečný hotelový rezort, ve kterém můžete strávit váš pobyt. Tento rezort nabízí luxusní pokoje, kvalitní služby a fantastické vybavení, které vám zajistí, že vaše dovolená bude tím nejlepším zážitkem.

V místě se také často konají golfové turnaje a společenské akce, které se mohou stát nezapomenutelným zážitkem, nejen pro golfisty, ale i pro návštěvníky, kteří se chtějí podívat na závody na místním hřišti.

Vzhledem k luxusnímu vybavení a vysoké úrovni pohostinství v Bahrajn Royal Golf Club může být cena za pobyt vysoká, ale pokud to vynecháte, nekupte si letenky na takovou destinaci prostřednictvím letových kanceláří.

Výhled na nádherné pobřeží Perského zálivu, slunce, modré nebe, golfový green a dokonalé pohostinství. To vše vám nabízí Bahrajn Royal Golf Club. Koupě letenek a pobyt v této oblasti bude jednou z nejlepších investic do vaší dovolené. Pokud tedy hledáte skvělé golfové hřiště a luxusní pobyt, neváhejte a vyrazte do Bahrajnu Royal Golf Club!


Počasí Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club je jeden z nejprestižnějších golfových areálů na Středním východě a přilákává golfisty z celého světa. Nachází se na východním pobřeží Bahrajnu, v oblasti Riffa, a tvoří ho celkem 18 jamek rozprostřených na ploše tří set a čtyřiceti tisíc metrů čtverečních.

Kromě samotného golfového hřiště nabízí Bahrajn Royal Golf Club i komplex luxusních hotelových pokojů, různé restaurace a bary, wellness centra, bazény a další vybavení pro volný čas.

Jedním z faktorů, který ovlivňuje golfisty a turisty při výběru místa k návštěvě, je počasí. V Bahrajnu panuje aridní podnebí, což znamená vysoké teploty a minimální srážky. Teplota v létě se může vyšplhat až na 50 stupňů Celsia, což je mnohým lidem příliš. Proto se nejlepší měsíce pro návštěvu golfového klubu nacházejí v průběhu zimy, kdy teploty klesají na příjemnější úrovně. Nejlepšími měsíci jsou leden, únor a březen, kdy průměrná teplota dosahuje 20 až 25 stupňů Celsia a pohybuje se kolem 15 stupňů Celsia v noci.

I během zimy však mohou být rozdíly oproti Evropě poměrně výrazné. V noci dochází k výraznému ochlazení a může být potřeba se oblékat tepleji. Proto je důležité se před cestou informovat o předpokládaných teplotách a vzít s sebou dostatek vhodného oblečení.

V období, kdy hřiště není přesyceno turisty, mohou golfisté dokonce vychutnat hru za méně příznivých podmínek, jako jsou teploty během letních měsíců. Z toho důvodu jsou ceny za ubytování a zábavu v Bahrajn Royal Golf Clubu během léta o něco nižší, než v období zimy.

Celkově lze ale říci, že Bahrajn Royal Golf Club poskytuje golfistům unikátní zážitek během celého roku. Podnebí zde sice může být náročné, avšak poutavou krajinu, vynikající vybavení a skvělou péči o zákazníky jistě ocení každý zájemce o tento sport.


Dovolená Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je skvělou destinací pro všechny, kteří hledají odpočinek a zároveň si chtějí užít trochu adrenalinu. Oblasti, které najdete na Bahrajnu, jsou rozmanité a nabízejí kouzelné přírodní scenérie, kulturu, historii i nejmodernější technologie. Tuto skvělou destinaci si však užijí zejména golfisté, a to díky tomu, že na Bahrajnu stojí jedno z nejlepších golfových hřišť na světě – Bahrajn Royal Golf Club.

Toto luxusní golfové hřiště se nalézá v samotném srdci Bahrajnu a nabízí svým návštěvníkům nádherný výhled na okolní krajinu. Na Bahrajn Royal Golf Club se sice hraje golf, ale není to jen tak obyčejné kolo míčů. Toto golfové hřiště je totiž velmi náročné a vyzývá golfové hráče jak z celého světa, tak i z vlastních řad. Přestože je hřiště velmi náročné, nabízí svým návštěvníkům unikátní zážitek a ty nejlepší hříště na celém světě.

Bahrajn Royal Golf Club má celkovou délku 7107 yardů a hraje se na něm standardně 18 jamek. Hřiště je plné obdivuhodných zemských útvarů, kopcovitých terénů a vodních ploch, které vytvářejí velmi náročné a zároveň velmi zajímavé golfové hřiště. Výzvy, které se na golfové hráče na tomto hřišti valí, jsou však vyvážené nádherným výhledem, který stojí za to.

Právě proto, že jde o velmi náročné golfové hřiště, je potřeba si na něj rezervovat dostatek času. Při návštěvě Bahrajn Royal Golf Club se nejedná jen o hru golfa, ale i o samotný pobyt na hřišti. Na hřišti se nachází několik exkluzivních restaurací, které nabízí různé druhy jídel, a to od tradičních arabských po mezinárodní kuchyni. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat drink nebo koktejl, jsou zde také exkluzivní bary, kde najdou ty nejkvalitnější nápoje.

Bahrajn Royal Golf Club je skutečně místem, kde si mohou golfisté užít nejen náročnou hru na jednom z nejlepších golfových hřišť na světě, ale také relaxaci na pohodlném a luxusním místě, kde si mohou vychutnat pohled na krásy Bahrajnu. Pokud tedy hledáte místo, kde si můžete užít golf, krásnou přírodu, nebo si prostě jen odpočinout od každodenního shonu, Bahrajn Royal Golf Club je pro vás jako stvořen. Tento resort nabízí nejen krásné golfové hřiště, ale také zážitek, který na vás navždy zapůsobí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Royal Golf Club


1. Jak se dostat na Bahrajn Royal Golf Club?

Z Bahrajnu Rcailway Station sjeďte na Zinj Avenue a po dvou blocích zabočte vpravo na Gulf Hotel Avenue. Golf Club bude po vaší pravé straně.

2. Je nutné mít členství v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ne, není nutné mít členství v klubu. Klub je otevřený pro veřejnost a nabízí jednodenní a vícedenní balíčky, které zahrnují přístup na hřiště, zapůjčení golfového vybavení a další služby.

3. Je možné si zapůjčit golfové vybavení v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Ano, je možné si zapůjčit golfové vybavení v klubovně. Klub nabízí širokou škálu golfových holek, vozíků a dalšího vybavení.

4. Jaká je cena za kolo na hřišti v Bahrajn Royal Golf Clubu?

Cena závisí na denní době a dni v týdnu. Pro přesnou cenu kontaktujte klub přes jejich oficiální webové stránky nebo telefonicky.

5. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club golfovou výuku?

Ano, klub nabízí golfovou výuku pro všechny úrovně hráčů, od začátečníků po pokročilé hráče. Kurzy jsou přizpůsobeny individuálním potřebám hráčů a jsou vedeny kvalifikovanými instruktory.

6. Může se na hřiště dostat veřejnost i během turnajů?

Během turnajů mohou nečlenové hrát na hřišti pouze po předchozí rezervaci a v souladu s pokyny pořadatele turnaje. Je však možné navštívit klub a využít další služby, jako jsou restaurace a prodejny s golfovým vybavením.

7. Nabízí Bahrajn Royal Golf Club další sportovní aktivity kromě golfa?

Ano, klub nabízí i jiné sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, fitness centrum a volejbalové hřiště. Klub také organizuje různé druhy tréninků a lekcí.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky