Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay


1. Je v Sharks Bay mnoho žraloků?

Ano, v Sharks Bay žijí žraloci. Nicméně, většina z nich je neškodných a nesnaží se napadat lidi. Pokud plavete s těmito žraloky, měli byste dodržovat správná bezpečnostní opatření, jako je zůstat v dostatečné vzdálenosti od žraloků a neprovokovat je.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Egypta a Sharks Bay?

Nejlepší čas na návštěvu Egypta a Sharks Bay je v zimních měsících, kdy teploty jsou mírnější a koupání v moři je velmi příjemné. Nejlepší období pro potápění a šnorchlování je od května do září, kdy je voda nejteplejší a nejprůzračnější.

3. Může se v Sharks Bay koupat a šnorchlovat?

Ano, Sharks Bay je skvělé místo pro šnorchlování a koupání v moři. Mořské dno je plné úchvatných korálových útvarů a barevných ryb. Pokud se chystáte šnorchlovat, doporučuje se si přinést vlastní výbavu, nebo si ji půjčit na místě.

4. Jak se dostat do Sharks Bay?

Sharks Bay se nachází v blízkosti města Sharm El Sheikh v Egyptě. Nejlepší způsob, jak se sem dostat, je letadlem do letiště Sharm El Sheikh. Po příletu můžete využít taxi nebo pronajmout si auto.

5. Co si můžete prohlédnout v Sharks Bay?

Kromě koupání a šnorchlování je v Sharks Bay mnoho dalších aktivit a míst, které stojí za návštěvu. Můžete navštívit místní trh s řemeslnými výrobky, projít se po písečných plážích, nebo se vydat do místního aquaparku. Pro fanoušky historie a kultury jsou nedaleko umístěny historické památky a chrámy.


Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay


Egypt je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů pro milovníky slunce, moře a exotiky. Mezi nejvyhledávanější oblasti patří Sharm El Sheikh, který je proslulý svými úchvatnými plážemi, krystalově čistým mořem a četnými aktivitami pro turisty. Jednou z nejkrásnějších oblastí tohoto města je bezpochyby Sharks Bay, která se pyšní nejen nádhernou přírodou, ale také bohatou historií.

Sharks Bay se nachází pouhých 10 kilometrů od letiště v Sharm El Sheikh, což z ní dělá ideální místo pro dovolenou. Tato oblast je obklopená úchvatnou horou Sinai na jedné straně a modrým Rudým mořem na druhé straně. Tento kontrast umocňuje krásu přírody a snadno z něj můžete dostat chuť na dobrodružství.

Sharks Bay je známá hlavně jako ráj pro vodní sporty. Můžete si zde užít šnorchlování nebo potápění a objevovat podvodní krásy korálových útesů a různých druhů ryb a mořských živočichů. V oblasti Sharks Bay najdete také mnoho agentur nabízejících možnost zajímavých výletů a aktivit, například jízd na čtyřkolce nebo vyjížďky na velbloudech po poušti.

Pokud se rozhodnete strávit čas na pláži, určitě nebude chybět relaxační atmosféra. Zde najdete bílý písek, jasně modré moře a když máte štěstí, i delfíny, kteří se k vám mohou přiblížit a ukázat své elegantní kousky.

V oblasti Sharks Bay není nouze ani o kulturní zážitky. Kousek od sharkbay se nachází hory Sinai a můžete navštívit zdejší klášter svaté Kateřiny, který se nachází nad údolím naproti Sv. Kateřině, šťastné a harmonické vesničce. Tento klášter je nejvýše položenou křesťanskou svatyní na světě a podle tradice zde byl vysokou horou prorok Mojžíš, aby přijal Desatero božích přikázání.

Egypt, a zejména Sharks Bay, nabízejí dokonalé podmínky pro dovolenou plnou zábavy, adrenalinu i relaxace. Pokud hledáte místo s krásnou přírodou a dynamickým kulturním životem, určitě byste si měli Sharks Bay přidat na svůj seznam míst, která musíte navštívit.


Letenka Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay


Egypt je jedním z těch exotických míst, které by každý chtěl navštívit a poznat. Když někdo slyší jméno Egypt, pravděpodobně si představí pyramidy, sfingy a Nil. Avšak Egypt je také oblíbeným turistickým cílem díky svému pobřeží na Rudém moři. Mezi těmito místy se nachází i Sharm El Sheikh Sharks Bay.

Sharm El Sheikh Sharks Bay je ideální destinací pro milovníky moře a všeho, co se s tímto prostředím pojí. Jedná se o krásné místo, které je proslulé svými korálovými útesy a pestrou faunou a florou. Pokud jste nadšenci potápění a šnorchlování, neváhejte a vydejte se právě sem.

Sharm El Sheikh Sharks Bay je místo, které je plné luxusních resortů a hotelů, ať už se jedná o pětihvězdičkové hotely nebo o menší penziony. Turisté si zde mohou užít nejen koupání v moři, ale také mnoho aktivit a vyžití. Můžete se například projet na delfínech, vyzkoušet si parasailing nebo jetové lyžování, jít na projížďku lodí nebo yachtou, navštívit blízkou poušť a vyzkoušet si jízdu na velbloudovi, nebo si prostě jen užít dlouhé a slunné dny na pláži.

Pokud byste chtěli prozkoumat podmořský svět blíže, nenechte si ujít možnost potápění a šnorchlování v korálovém útesu. V tomto prostředí se můžete těšit na mnoho druhů ryb, želv, ploutvonožců, různobarevných korálů a dalších obyvatel mořských hlubin.

Jelikož Sharm El Sheikh Sharks Bay je velmi oblíbeným turistickým cílem, doporučuje se rezervovat letenku a ubytování s předstihem. Nejlepší období k návštěvě je od března do května, a od září do listopadu, kdy jsou teploty stále velmi příjemné, ale není zde tak velký nápor turistů.

Letenky do Sharm El Sheikh Sharks Bay jsou dostupné přímo z Prahy. Ceny se pohybují od 5 000 Kč a výše, podle toho, jak dlouho před odletem si letenku zarezervujete.

Sharm El Sheikh Sharks Bay je tedy ideálním místem pro ty, kteří touží prozkoumat podmořský svět, užít si slunce, palmové pláže a zároveň si užít mnoho aktivit a vyžití. Seznamte se s tímto exotickým místem, které vás jistě okouzlí svou krásou a emocemi.


Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay


Egypt je pro mnoho turistů oblíbenou destinací díky svým krásným plážím, korálovým útesům a teplem vody. Sharm El Sheikh Sharks Bay je jedním z turistických míst v Egyptě s největším počtem hotelů a ubytování pro turisty. Pokud hledáte luxusní pobyt na pobřeží Rudého moře, Sharm El Sheikh Sharks Bay je pro vás tou správnou volbou.

V Sharks Bay najdete mnoho nejlepších hotelů v Egyptě s různými cenovými kategoriemi pro každého. Mnoho hotelů se nachází přímo na pláži a nabízí nádherný výhled na moře. Pokud hledáte levnější možnosti ubytování, jsou zde i menší hotely a ubytovny, které jsou přístupné pro každého.

Jeden z nejznámějších a nejluxusnějších hotelů v Sharks Bay je Royal Savoy Hotel & Spa. Tento hotel nabízí prostorné pokoje s krásným výhledem na moře, soukromé pláže a bazény a mnoho dalších luxusních služeb. Další populární hotel v Sharks Bay je Rixos Premium Seagate Sharm. Tento hotel má mnoho bazénů, restaurací a barů, wellness centrum a další příjemné služby.

V Sharm El Sheikh Sharks Bay najdete i mnoho menších a levnějších hotelů, které se nachází přímo u pláže. Pokud chcete být blíže k přírodě, můžete se ubytovat v kempu nebo v apartmánech u pláže.

Co se týče aktivit, Sharm El Sheikh Sharks Bay nabízí řadu vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, plachtění a mnoho dalšího. Existuje mnoho potápěčských center a škol, které nabízejí kurzy potápění a prohlídky Korálových útesů. Pokud byste raději zůstali na souši, je tu mnoho výletů do okolí jako je například Národní park Ras Mohammed nebo výlet do centra Sharm El Sheikh.

Sharm El Sheikh Sharks Bay je skvělým místem pro luxusní dovolenou na pobřeží Rudého moře. S různými cenovými kategoriemi ubytování a bohatou nabídkou aktivit se zde určitě nenudíte. Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, neváhejte. Vydejte se na Sharm El Sheikh Sharks Bay a užijte si krásy Rudého moře a to vše luxusním stylem.


Počasí Egypt Sharm El Sheikh Sharks Bay


Egyptské město Sharm El Sheikh se nachází na jižním pobřeží Sinajského poloostrova a je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Evropě. Miliony turistů z celého světa navštěvují tuto oblast každý rok kvůli svému krásnému pobřeží Rudého moře, mnoha slunečným dnům a mnoha možnostem pro vodní sporty.

Shark's Bay patří k nejkrásnějším částem Sharm El Sheikh. Toto nádherné letovisko se nachází u Rudého moře a nabízí nádhernou pláž s bílým pískem, průzračné vody a ohromující výhled na horizont. Turisté z celého světa si sem pravidelně jezdí užívat slunce, moře a všechny druhy aktivit, které tento pobyt nabízí.

Co se týče počasí, Sharm El Sheikh má celoročně slunečné počasí s příjemnými teplotami. Nejtepleji je během letních měsíců, kdy teploty mohou dosáhnout až 40 °C. Nicméně díky vlhkému vzduchu v oblasti a odvětrávání ze zátoky bývají tyto dny větrné, což trochu zpříjemní horké dny.

V zimě teploty klesnou na jedenáct až dvacet stupňů Celsia, což stále není příliš chladné. Proto je oblast Sharm El Sheikh atraktivní pro turisty celoročně. Výhodou Sharm El Sheikh je také to, že deštivé dny jsou velmi vzácné, takže turisté si mohou užívat celkem slunečného počasí v jakoukoli dobu v roce.

Pobyt v Shark`s Bay je skvělou příležitostí nejen pro slunění a koupání, ale také pro rozmanité vodní sporty, jako jsou například šnorchlování, potápění, wakeboarding, windsurfing a mnoho dalších. Díky její poloze u Rudého moře je Shark's Bay také jednou z nejlepších míst na světě pro potápění. Můžete vidět mnoho druhů ryb a korálů v průzračných vodách, které toto místo nabízí.

V souhrnu lze říci, že Sharm El Sheikh a Shark`s Bay jsou krásnými místy, které si turisté mohou užívat celkem slunečného a mírného klimatu s celou řadou zábavy. Protože v tomto regionu prakticky neprší mnoho měsíců v roce, je moře stále teplé a přívětivé k celé řadě aktivit a vodních sportů. Pokud hledáte krásné místo pro dovolenou plnou dobrodružství a zábavy, Sharm El Sheikh a Shark`s Bay jsou pro vás to pravé!


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky