Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Itálie Peschici

Ubytování Itálie Peschici


Itálie je země bohatá na krásy, kulturní památky a historické města, ale také na úžasná místa, kde si můžete užít plážovou dovolenou. Jedním z takových míst je Peschici, které se nachází v regionu Apulie na jihu Itálie. Peschici je oblíbeným cílem turistů, kteří si chtějí užít krásné pláže, slunce, ale také procházky po staré části města.

Aby byla vaše dovolená v Peschici co nejpříjemnější, je důležité vybrat si kvalitní ubytování. Ve městě a jeho okolí najdete řadu hotelů, apartmánů a rodinných penzionů, které nabízejí různé typy ubytování.

Hotel Vittoria
Hotel Vittoria je velice pěkný 3hvězdičkový hotel se skvělou polohou v centru města. Nabízí moderně zařízené pokoje s výhledem na moře. Hostům je k dispozici bazén, restaurace, bar, terasa a parkoviště.

Villaggio dei Fiori
Villaggio dei Fiori je pěkný apartmánový komplex ležící asi 3 km od centra Peschici s krásným výhledem na moře. Apartmány jsou prostorné, moderně zařízené a mají kuchyňský kout. K dispozici jsou zde také bazény, restaurace, bar, supermarket a parkoviště.

Residence Astria
Residence Astria je nový apartmánový komplex ležící v krásné části města, asi 1 km od pláže. Nabízí moderně zařízené apartmány s krásným výhledem na moře nebo na město. K dispozici jsou zde také bazén, posilovna, sauna a parkoviště.

Pensione Paradiso
Pensione Paradiso je rodinný penzion ležící v centru města, v blízkosti starého města. Nabízí prostorné pokoje s balkónem a výhledem na moře nebo na město. Hostům je k dispozici restaurace, bar a parkoviště.

Apartmány La Chiusa
Apartmány La Chiusa jsou nově zrekonstruované apartmány ležící v klidné části města, asi 1 km od pláže. Nabízí moderně zařízené apartmány s kuchyňským koutem a balkónem s výhledem na moře nebo na město. K dispozici jsou zde také bazén, sauna a parkoviště.

Nabízených typů ubytování v Peschici je mnoho, takže si můžete vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim představám a požadavkům. Ať už si zvolíte hotel, apartmánový komplex nebo rodinný penzion, užijete si jedinečné a nezapomenutelné chvíle v tomto krásném italském městě.


Počasí Itálie Peschici


Itálie a její malebné město Peschici se pyšní ideálními podmínkami pro dovolenou na pobřeží. Peschici je situováno na pobřeží Jaderského moře, nedaleko od turistických destinací jako je Neapol a Pompeje. Toto místo je obklopeno krásnými skalnatými útesy a plážemi, které jsou vyhlášené pro svou čistotu a jemný písek.

Klima v Peschici je středomořské, což znamená, že počasí je teplé a suché během letních měsíců. Průměrná teplota v červenci a srpnu dosahuje příjemných 27°C a minimální teploty se pohybují okolo 20°C. Jižní část Itálie, kde se Peschici nachází, však může být velmi horká, takže se turisté často uchylují k odpočinku v chladném a osvěžujícím moři.

V zimě má Peschici mnohem mírnější klima s průměrnou teplotou okolo 10°C. V této době roku se turisté mohou těšit na klidnější dovolenou a procházky po městě, které je mnohem méně navštěvované než v letních měsících.

Peschici má také dlouhou a bohatou historii, kterou můžete objevovat při procházkách po starém městě. Mnoho středověkých budov a pevností zde stále stojí dodnes, což je důkazem bohatého kulturního dědictví.

V Peschici se také konají řada výletů a akcí pro turisty. Jedním z nejpopulárnějších je výlet na přilehlý stolovou horu Monte Sant'Angelo. Jedná se o důležité poutní místo, kde se nachází klášter a kostel svatého Michaela archanděla.

Další akcí, na kterou se určitě vyplatí zajít, je tradiční peschický festival, který se koná v srpnu. Během této akce můžete ochutnat tradiční italskou kuchyni, vypít sklenku dobrého vína a tancovat na ulicích s místními hudebními skupinami.

Ať už hledáte sólový pobyt nebo rodinnou dovolenou, Peschici nabízí všechno. Nechte se unášet krásami tohoto městečka a jeho okolí a užívejte si příjemného počasí a italského stylu života.


Letenka Itálie Peschici


Itálie je krásná země plná kultury, historie a nádherné přírody. Pokud cestujete do Itálie a hledáte destinaci, která vám nabídne nejen moře a slunce, ale i jedinečnou atmosféru městečka a spoustu aktivit, je Peschici ideálním místem pro vás.

Peschici se nachází v jižní části Itálie v regionu Puglia. Jedná se o malé městečko, které si zachovalo svůj kouzelný charakter. Množství historických památek a krásná příroda nabízí návštěvníkům mnoho možností jak trávit svůj čas. Pokud se rozhodnete navštívit Peschici, můžete si být jisti, že strávíte nezapomenutelnou dovolenou.

Jak se dostat do Peschici? Létecká doprava je jednou z nejrychlejších a nejpříjemnějších možností, jak se dostat do Itálie a do Peschici zvlášť. Existují lety z mnoha evropských měst do letišť v blízkosti Peschici. V závislosti na vaší poloze můžete zvažovat lety z různých italských a evropských letišť.

Nejbližší letiště k Peschici se nachází v Bari, což je hlavní město regionu Puglia. Odtud je možné do Peschici dorazit po silnici nebo užít služby přepravy. Na letišti v Bari se setkáte s mnoha taxi službami, můžete si také pronajmout auto a sami se vydat na cestu. Druhá nejlepší volba je využití autobusové dopravy, která vás zaveze do Peschici. Cesta trvá přibližně 4 hodiny a autobusy odjíždějí každodenně. Cena za cestu se pohybuje kolem 10 EUR, což je naprosto přijatelná cena.

Při letu do Itálie a Peschici byste se měli řídit následujícími tipy:

1. Nezapomeňte si před cestou přečíst o aktuálních pravidlech a omezeních kvůli koronaviru. V současné době platí přísná pravidla týkající se cestování z jedné země do druhé. Vstup do Itálie mohou mít jen někteří cestující, a to v závislosti na svém zdravotním stavu a aktuálních podmínkách.

2. Pamatujte si, že letiště v Itálii jsou poměrně frekventovaná, takže buďte trpěliví a počítejte s delšími časy na odbavení a odbavením zavazadel.

3. Po příletu do Bari, zkontrolujte, jakým způsobem se dostanete do Peschici a zajistěte si cestu dopředu.

4. Nejdůležitější je mít u sebe letenku a platný pas nebo občanský průkaz a důkaz o zdravotním stavu, kterým dokážete potvrdit, že jste zdraví.

Peschici je vynikajícím místem pro trávení dovolené. Městečko nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako jsou Památky Castello, kostel sv. Eufemia, krásné pláže jako Spiaggia di Manaccora a Spiaggia Calalunga a další. Kromě toho můžete ochutnat tradiční italskou kuchyni, navštívit místní obchody nebo si prostě odpočinout na pláži.

Váš pobyt v Peschici bude báječná dovolená, kterou si navždy zapamatujete. Zvolte si let s ideálním časem a cenou a během několika hodin budete užívat krásy tohoto malebného města v jižní Itálii.


Nejčastější dotazy a odpovědi Itálie Peschici


Otázka: Kde se nachází Peschici?

Odpověď: Peschici je město v italském regionu Puglia, nacházející se na pobřeží Jaderského moře.

Otázka: Jaké jsou nejlepší pláže v Peschici?

Odpověď: V Peschici najdete mnoho krásných pláží, jako je například pláž Baia di San Nicola, pláž Zaiana nebo pláž Spiaggia del Peschici.

Otázka: Jaká je nejlepší doba na návštěvu Peschici?

Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Peschici je období od května do září, kdy jsou teploty příjemné a moře teplé.

Otázka: Jak se dostat do Peschici?

Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Peschici, je přes letiště v Bari nebo v Neapoli, a poté pokračovat vlakem nebo autobusem do Peschici.

Otázka: Co navštívit v Peschici?

Odpověď: V Peschici stojí za návštěvu historické centrum města, zámek, katedrálu a mnoho pláží a přírodních parků v okolí.

Otázka: Jaká jsou nejlepší místa k jídlu v Peschici?

Odpověď: V Peschici najdete mnoho restaurací, které nabízejí tradiční italskou kuchyni, jako například Trattoria La Terrazza nebo Ristorante La Lampara.


Dovolená Itálie Peschici


Itálie je jednou z nejkrásnějších zemí na světě a nabízí řadu skvělých možností, jak strávit nezapomenutelnou dovolenou. Pokud hledáte inspiraci, kam vyrazit, určitě byste se měli podívat na Peschici, malé přímořské město na pobřeží Jaderského moře. Toto malebné městečko láká na nádhernou pláž a hezké výhledy na moře. Co všechno můžete očekávat, pokud se rozhodnete pro dovolenou v Peschici?

Peschici se nachází na pobřeží Jaderského moře v regionu Puglia v jižní Itálii. Je to neuvěřitelně krásné a klidné místo, které je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, užívat si slunce a relaxovat u krásného výhledu na moře. Stejně jako mnoho dalších přímořských měst v Itálii, i Peschici nabízí mnoho výborných možností pro vodní sporty, jako je například surfování či potápění.

Jedním z hlavních lákadel Peschici je nádherná pláž. Pláž zde je velmi hezká a písečná, protáhne se podél pobřeží a poskytuje koupání ve “skalnatých” zálivech s malými plážemi, vše obklopeno zelení stromů a přírodních skal. Tuto pláž by si měl každý, kdo navštíví Peschici, určitě nenechat ujít. Voda je zde velmi čistá a průzračná, což tohoto místa činí populárním jak pro koupání, tak pro vodní sporty.

Další zajímavostí města Peschici je jeho středověké centrum. V centru města se nachází mnoho památek a historických míst, které stojí za návštěvu, jako například katedrála Santa Maria Assunta a hrad Peschici. Pro milovníky gastronomie je zase možnost ochutnat místní speciality, jako je například voňavý česnek, který roste v této oblasti.

Pokud tedy hledáte klidnou dovolenou, kde si můžete užít krásné výhledy na moře, relaxovat na pláži a prozkoumat tradiční italské město, Peschici je pro Vás to pravé místo. Toto malebné město na pobřeží Jaderského moře je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nádhernou dovolenou plnou slunce a zábavy. Všechny tyto krásy Peschici Vám mohu doporučit, dopřejte si nádhernou dovolenou v Itálii a získejte nezapomenutelné zážitky a zážitek z italského teple.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky