Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Japonsko Sapporo

Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Sapporo


1) Jaké jsou nejlepší pamětihodnosti v Sapporu?
Odpověď: Mezi nejlepší pamětihodnosti v Sapporu patří například Sapporo TV Tower, Odori Park, Sapporo Clock Tower, Sapporo Beer Museum nebo Historic Village of Hokkaido.

2) Jaká je nejlepší doba roku pro návštěvu Sappora?
Odpověď: Nejlepší doba roku pro návštěvu Sappora je v zimě, kdy se koná slavný sněhový festival. Nicméně, Sapporo je krásným místem k návštěvě celoročně.

3) Jak se dostat z letiště do centra Sappora?
Odpověď: Nejlépe se dostanete z letiště do centra Sappora autobusem nebo taxíkem. Toto město má také jednu z nejmodernějších metropolitních sítí na světě, takže můžete využít také metra.

4) Kde se nachází nejlepší místa pro nákupy v Sapporu?
Odpověď: Sapporo má mnoho obchodních center, ale nejlepší místa pro nákupy jsou Tanukikoji Shopping Arcade a Susukino Shopping District.

5) Jaké jsou nejlepší restaurace v Sapporu a co bych měl ochutnat?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Sapporu patří například Sushizanmai, Nemuro Hanamaru Susukino, Tajima Steak House a Ramen Yokocho. Doporučujeme ochutnat místní speciality, jako je miska s rybími kousky (kaisen-don), místní ramen (Sapporo ramen) nebo kurobuta (japonské vepřové maso).


Počasí Japonsko Sapporo


Sapporo je hlavním městem prefektury Hokkaido na severu Japonska. Toto město je známé pro své vynikající lyžařské střediska a zábavní akce v zimě, ale Sapporo má také zajímavé klima, které přitahuje turisty po celý rok.

V létě, Sapporo má vlhké a teplé klima. Průměrná teplota se pohybuje kolem 23 stupňů Celsia a vyskytují se občasné deště. V červenci, měsíci s největším množstvím srážek, průměr se může dostat až na 194 milimetrů. To dává Sapporu svěží a zelený vzhled, což je ideální pro pikniky a procházky v parku.

Jesen v Sapporu je krátký a sluncem zalitý. Průměrná teplota se pohybuje kolem 15 stupňů Celsia a začátkem října se mohou lidé těšit na kouzelné barvy podzimu. To může být také dobrá sezóna pro turisty, díky tomu, že hotelové ceny i letecké lístky jsou levnější.

Zima v Sapporu je drsná, ale krásná. Průměrná teplota se pohybuje kolem -5 stupňů Celsia a v lednu je to obvykle nejchladnější, přičemž teplota může klesnout až na -10 stupňů Celsia. Sapporo je pověstné pro svůj festival sněhu, kdy je celé město pokryté sněhem a dech beroucí sochy z něj jsou postavené. Tohoto festivalu se účastní turisté z celého světa.

Jaro je krátké v Sapporu, ale to neznamená, že není důležité. Průměrná teplota se pohybuje kolem 10 stupňů Celsia a město začíná kvést. To dává návštěvníkům příležitost vidět květinové orchideje v botanické zahradě Sapporo nebo v parku Šikotan.

Celkově, Sapporo má rozmanité a zajímavé počasí po celý rok. Pokud chcete zažít krásnou zimu a lyžování, zvažte návštěvu v lednu nebo únoru. Pokud chcete vidět krásu jara, navštivte město během dubna nebo května. A pokud máte rádi koupání a vodu, léto v Sapporu bude jejím vrcholem. Ať už si vyberete jakoukoliv sezónu, Sapporo vám určitě nabídne něco nezapomenutelného.


Letenka Japonsko Sapporo


Pokud si plánujete navštívit Japonsko, pak byste neměli minout město Sapporo, které je hlavním městem prefektury Hokkaidó, nachází se na severu ostrova. Sapporo je vynikající destinací pro milovníky zimních sportů a pro ty, kteří chtějí ochutnat místní opravdové tradiční jídlo. Abyste se dostali na tuto krásnou destinaci, musíte zakoupit letenku.

Letenky do Sapporo jsou k dispozici z mnoha míst na světě, takže si můžete zvolit nejlepší možnost. Pokud se chcete dostat z Evropy, můžete cestovat přes Tokio, což je velké mezinárodní letiště, nebo můžete zvolit přímý let z Londýna či Paříže.

Pokud se rozhodnete pro přímý let, letět budete z Londýna nebo Bristolu s leteckou společností Air Do, která nabízí přímé lety do Sapporo. Cena letenek se pohybuje od 24 000 Kč za zpáteční letenku, v závislosti na období cestování.

Pokud chcete cestovat z jiných míst, můžete si vybrat z mnoha mezinárodních letišť, které létají do Sappora. Tento seznam zahrnuje New York, Los Angeles, San Francisco, Honolulu, Vancouver, Peking, Hong Kong, Tchaj-pej, Soul a další.

Délka letu je různá v závislosti na vaší odletové destinaci. Pokud letíte z Tokia, trvá let kolem jedné hodiny a půl. Pokud letíte z Los Angeles, let trvá asi jedenáct hodin.

Při nákupu letenky do Sapporo si všímejte, zda je toto město vaší konečnou destinací, nebo budete potřebovat připojení na jiné letiště. Mnoho mezinárodních letišť nabízí připojení do mnoha míst po celém Japonsku, jako je Osaka, Fukuoka, Nagoja a Tokio.

Letenky do Sapporo jsou dostupné po celý rok, ale nejlepší období pro návštěvu je od listopadu do března, kdy je zde mimořádně krásná zima a rozsáhlé možnosti zimních sportů.

Závěrem lze říci, že navštívení Sappora bude určitě nezapomenutelnou zkušeností a zakoupení letenky bude krokem ke splnění vašich cestovatelských snů. Tak co tedy ještě váháte? Vydejte se na cestu a objevujte krásy Sappora.


Dovolená Japonsko Sapporo


Japonsko je země plná kontrastů a nevšedních zážitků. A pokud hledáte příjemné místo pro dovolenou, nemůžete minout město Sapporo. Toto město se nachází na severním ostrově Hokkaido a patří mezi největší a nejvýznamnější města této oblasti.

Sapporo je město plné zeleně a nových technologií, a přestože patří mezi velkoměsta, má zdejší obyvatelstvo velmi přátelské a pohostinné. A co je důležité pro dovolenou, v Sapporu se nachází mnoho turistických atrakcí, přičemž každý si zde najde to své.

Jedním z největších lákadel Sappora je jeho zimní festival. Tento festival se koná každý rok v únoru a během něj se mohou návštěvníci těšit na dokonalá umělecká díla vyrobená z ledu a sněhu. Toto festival je největší svého druhu na světě a přiláká tisíce lidí z celého světa.

Dalším místem, které by nemělo chybět na vašem seznamu, je Sapporo TV Tower. Tento vysoký věžový komplex se nachází v centru města a má výstup na úžasnou vyhlídkovou plošinu, ze které je možné získat nádherný výhled na celé město.

Milovníci přírody si zase mohou užít nádhernou přírodu na vrcholu hory Moiwa. Tato hora nabízí úžasný výhled a turisté si zde mohou užít mnoho turistických tras a túr. Není-li vám tohle dostatečné, navštivte unikátní Železnici Kappa, která se vydává až na vrchol této hory a nabízí nádherné scenérie.

Pro milovníky jídla pak zase není nic lepšího než navštívit jednu z mnoha tradičních japonských restaurací. Sapporo je známý i jako město pivovarnictví a proslavil se svým psem na ponožkách, ale jeho gastronomická nabídka je rozhodně i na celkově vyšší úrovni.

Když již budete téměř unavení, nemusíte se bát, že byste se museli prohlédnout, jak se vyspíte a načerpáte nové síly. Široký výběr hotelů a ubytování zahrnuje i moderně vybavené hotely, ale i tradiční ryokany - tradiční japonské ubytování.

Celkově vzato, Sapporo je ideálním místem pro každého, kdo má rád přitažlivá místa ve spojení s tradiční japonskou kulturou a zajímavými atrakcemi, které si vás získají. Nezapomeňte si také užít fantastické jídlo a pivo v této úžasné lokalitě.


Ubytování Japonsko Sapporo


Japonsko je země plná kontrastů, kde se uprostřed městského života můžete ocitnout v klidu a přírodě. Mezi jedno z míst, které nabízí únik z městského ruchu, patří město Sapporo, hlavní město ostrova Hokkaido. Sapporo je známé svým chladným klimatem, ale zároveň i krásnou přírodou a výbornou kuchyní. Pokud plánujete návštěvu tohoto města, určitě vás budou zajímat i tipy na ubytování.

V Sapporu se nachází celá řada hotelů, hostelu i Airbnb. Pokud hledáte levnější variantu ubytování, můžete zvolit například hostel. Jedním z nich je Asahikawa Toyo Hotel, který se nachází v městské čtvrti Susukino, blízko řeky Toyohira. Hostel nabízí několik typů pokojů, od společenských místností až po privátní pokoje pro dva a více osob. Přestože se jedná o levnější variantu ubytování, hostel je dobře vybaven a interiéry jsou moderní a pohodlné. Blízkost řeky a přírody navíc nabízí skvělé možnosti pro procházky a relaxaci.

Pokud preferujete pobyt v hotelu, můžete zvolit například Sapporo Grand Hotel, který se nachází přímo v centru města. Tento hotel nabízí širokou škálu pokojů, ať už se jedná o jednolůžkové, dvoulůžkové nebo luxusní apartmány. Kromě pohodlného ubytování se můžete těšit i na vynikající restaurace, wellness centrum a další možnosti relaxace, jako je například sauna. Pokud se rozhodnete ubytovat v tomto hotelu, určitě nebudete zklamáni.

Další možností na ubytování v Sapporu je Airbnb, které nabízí širokou škálu možností od privátních pokojů až po celé byty. Pokud tedy hledáte ubytování s větší mírou soukromí a svobody, může být Airbnb tou správnou volbou pro vás. Sapporo nabízí řadu krásných bytů a apartmánů, které jsou plně vybavené a nabízejí pohodlný pobyt i pro delší dobu. Jedním z doporučených bytů je například byt s názvem Cozy Room in Sapporo, který se nachází v blízkosti centra města a nabízí pohodlné ubytování i pro více osob.

Celkově platí, že Sapporo má co nabídnout pro každého, ať už si vyberete jakýkoliv způsob ubytování. Důležité je zvážit, co přesně vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, můžete se těšit na skvělý pobyt v krásném městě, které nabízí jak relaxaci, tak i adrenalinové zážitky.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky