Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kolumbie Punta Gallinas

Letenka Kolumbie Punta Gallinas


Letenky do Kolumbie jsou stále více populární, a to hlavně kvůli skvělým přírodním krásám, které tato země nabízí. Jedním z nejkrásnějších míst v Kolumbii je Punta Gallinas, tedy nejsevernější bod Jižní Ameriky. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, měli byste získat letenku z Prahy do Kolumbie a vydávat se k této nádherné oblasti.

Punta Gallinas se rozprostírá na území 170 kilometrů čtverečních a je tvořena písečnými dunami a krásnými plážemi. Návštěvníci si mohou užívat nekonečné modré moře, okouzlující krajiny a jedinečnou flóru a faunu. Jednou z nejoblíbenějších aktivit je jízda na písečných dunech - ať už autem, terénním vozidlem nebo na koni. Při této aktivitě si můžete vychutnat panoramatický výhled na celou oblast a vyzkoušet si své dovednosti v řízení.

Další atrakcí Punta Gallinas je návštěva místních vesnic, kde se budete moci seznámit s domorodými obyvateli a objevit nové kultury. Místní jsou velmi pohostinní a ochotní návštěvníkům ukázat svůj způsob života. Pokud chcete poznat více o místní kuchyni, můžete se zúčastnit tradičních kulinářských kurzů, při kterých si můžete vyzkoušet přípravu typických místních jídel.

Nezapomeňte také navštívit jedinečné přírodní památky, jako jsou soutěsky a jeskyně, které najdete v blízkosti Punta Gallinas. Tyto můžete navštívit sami, nebo se pokusit o objevování s průvodcem.

Pokud hledáte luxus a komfort, bude pro vás ideální navštívit jedno z místních typických kasárenských ubytování, které mají v blízkosti všech atrakcí. Pokud se vám zase líbí zážitky v přírodě, můžete si pronajmout stan či bivakovou klec a vychutnat si nádhernou domorodou přírodu.

A nakonec, abyste mohli tuto nádhernou oblast navštívit, budete potřebovat letenku do Kolumbie. Cena letenky se liší v závislosti na termínu cesty a poskytovateli. Cena se pohybuje okolo 20 000 Kč a více, podle toho, zda si rezervujete včas nebo o méně populárních termínech.

Když máte letenku a vybrali si ubytování, můžete se těšit na nezapomenutelnou dovolenou u Punta Gallinas. Tento kout světa vám přinese mnoho zážitků a krásných zážitků. Navštivte Kolumbii a nechte se unášet tuto krásnou krajinou!


Ubytování Kolumbie Punta Gallinas


Kolumbie je země plná krásných přírodních scenérií a zajímavých míst, která lákají turisty z celého světa. Mezi významné turistické destinace Kolumbie patří také Punta Gallinas, což je nejsevernější bod Jižní Ameriky. Tento neuvěřitelně krásný poloostrov nabízí svým návštěvníkům úchvatné písečné pláže, neuvěřitelnou přírodu, stejně jako bohatou kulturu a historii. Navštívíte-li Punta Gallinas, určitě byste měli zůstat alespoň na jednu noc, aby jste si užili vše, co tato lokalita nabízí. V tomto článku vám přinášíme několik nápadů na ubytování v Punta Gallinas.

Týpí - ideální volba pro romantiku pod širým nebem

Pro ty, kteří hledají netradiční zážitek a chtějí odmítnout klasickou formu ubytování, jsou týpí ideálním řešením. Týpí nabízí zcela jiný typ ubytování, který vám umožní spát pod širým nebem a ocitnout se tak v těsné blízkosti přírody. Pokud vám toto řešení vyhovuje, můžete se rozhodnout pro nocleh v jednom z týpí, které se nacházejí v Punta Gallinas. Ubytování v týpí je velmi romantické a ideální pro páry, kteří si rádi užívají romantiku. V týpích je k dispozici i nějaké vybavení, takže se vám určitě nic neztratí.

Hammock - typická kolumbijská forma spaní

Pro mnohé Kolumbijce je hamak typickým způsobem spaní. Tato jednoduchá formou ubytování je k dispozici pro turisty, kteří přijedou do Punta Gallinas a chtějí zůstat na jednu noc. Ubytování v hamaku samozřejmě není tak pohodlné jako v klasickém hotelu, ale nabízí jedinečnou atmosféru a nevšední zážitek. Pokud je počasí dobré, můžete si v hamaku užít krásnou noc pod hvězdami. Protože se v Punta Gallinas setkáte s mnoha dalšími turisty, sbližování s ostatními lidmi je také jedním z nezapomenutelných zážitků.

Hostel - nejlevnější typ ubytování v Punta Gallinas

Pokud se rozhodnete zůstat déle v Punta Gallinas a hledáte levné ubytování, můžete se rozhodnout pro hostel. Hostely nabízejí cenově dostupnou formu ubytování, ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze. Hostely v Punta Gallinas jsou vybavený základním vybavením, jako jsou postele, koupelna a kuchyňka. Pokud si před příjezdem do Punta Gallinas zarezervujete své místo v hostelu, budete mít zajištěno a nemusíte se obávat, že všechna místa budou obsazená.

Kemp - volba pro ty, kteří chtějí být blízko přírody

Pokud se chcete ocitnout přímo v náruči přírody a rádi byste si postavili stan, můžete se rozhodnout pro kemp. V Punta Gallinas jsou k dispozici nějaké kempy, které nabízí jednodušší formu ubytování v prostředí přírody. Kempování je ideální pro rodiny s dětmi a lidi, kteří chtějí být blízko přírody. V kempu můžete grilovat a vařit si jídlo, dívat se na krásné západy slunce a prožít ty nejkrásnější zážitky, které se vám těsně u pláže zaručeně postarají.

Závěr

V Punta Gallinas se nacházejí různé typy ubytování, od tradičních hotelů až po týpí, hamaky, hostely a kempy. Lze říci, že se pro každého něco najde. Ať už hledáte romantickou atmosféru, nebo se chcete setkat s dalšími lidmi, Punta Gallinas má možnosti pro všechny. Rozhodnete se-li navštívit toto místo a zůstat na několik dní, věříme, že tento článek bude pro vás užitečný a pomůže vám vybrat si to správné ubytování. Přejeme vám krásné zážitky v Punta Gallinas!


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Punta Gallinas


1) Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Punta Gallinas?
Nejlepší doba pro návštěvu Punta Gallinas je od prosince do března, kdy jsou teploty mírnější a menší dešťové srážky.

2) Jak se dostanu do Punta Gallinas?
Nejlépe se do Punta Gallinas dostanete letecky z Bogoty do Santa Marta a pak autobusem nebo autem do Cabo de la Vela. Odtud potom musíte najmout lokálního průvodce a jeep, který vás doveze do Punta Gallinas.

3) Kde bych měl v Punta Gallinas zůstat?
V Punta Gallinas jsou pouze několik málo ubytovacích možností, a ty jsou převážně ve formě tradičních bungalovů. Doporučuje se rezervovat v předstihu.

4) Co je nejlepší věc, kterou mohu vidět v Punta Gallinas?
Nejlepší atrakcí v Punta Gallinas je její nekonečné pobřeží a fascinující krajina na cestě k nejsevernějšímu bodu Jižní Ameriky.

5) Jaké aktivity bych měl v Punta Gallinas podniknout?
Kromě prohlídek a fotografování úchvatné krajiny, si turisté mohou také užít surfování nebo navštívit místní rybáře.


Počasí Kolumbie Punta Gallinas


Punta Gallinas je malebné a odlehlé městečko v Kolumbii nacházející se na samém severu země. Město leží na poloostrově Guajira, který je obklopen Karibským mořem na jedné straně a Kolumbijskou pouští na druhé straně. Punta Gallinas je známá pro svou úchvatnou, odlehlou a divokou krajina a pro své vynikající podmínky pro surfování, kiteboarding a windsurfing. Nicméně, když se chcete vydat do této oblasti, měli byste být připraveni na to, že počasí zde nebývá vždy ideální.

V Punta Gallinas panuje velmi teplé a suché klima. Průměrné teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia po většinu roku, nicméně v letních měsících se mohou teploty vyšplhat až na 40 stupňů Celsia. Období dešťů v této oblasti je poměrně krátké a trvá od května do června. Během tohoto období většinou spadne kolem 50-100 mm srážek, nicméně výjimkou nejsou ani silné bouřky a přeháňky.

Za nejlepší období pro návštěvu Punty Gallinas se považuje období od listopadu do dubna. V tuto dobu je počasí nejstabilnější a teploty nejsou tak horké jako v létě. Ideální doba pro surfování a kiteboarding je od listopadu do února, kdy fouká severovýchodní vítr. Nicméně, pokud nehledáte extrémní sporty a chcete si užít krásy přírody, ideální doba k návštěvě Punty Gallinas je na jaře - během tohoto období krajina kvete a je plná květů a zeleně.

Při plánování cesty do Punty Gallinas je nutné mít na paměti, že tato oblast je velmi odlehlá a má velmi omezenou infrastrukturu. Cesta sem vede přes poušť a mnohé oblasti nejsou dostupné automobilovou dopravou. Pokud se chcete dostat do Punty Gallinas, musíte si pronajmout terénní vozidlo nebo se vydat na pěší túru. Nicméně, i přes tyto nevýhody, cesta do Punty Gallinas stojí za to kvůli jedinečné přírodní kráse této oblasti.

Celkově lze říci, že počasí v Punta Gallinas je velmi teplé a suché, s průměrnými teplotami kolem 30 stupňů Celsia většinu roku. Nejlepší období pro návštěvu je od listopadu do dubna, kdy je počasí nejstabilnější a teploty nejsou tak horké jako v létě. Pokud se rozhodnete vydat se do Punty Gallinas, mějte na paměti, že tato oblast je velmi odlehlá a má omezenou infrastrukturu, ale zároveň nabízí neuvěřitelně krásnou a divokou přírodu, kterou stojí za to poznat.


Dovolená Kolumbie Punta Gallinas


Národní park Punta Gallinas se nachází na severu Kolumbie, přesněji na nejsevernějším cípu Jižní Ameriky. Tento oblast je známá pro své úchvatné krajiny, útesy a nekonečné pláže. Pokud hledáte neotřelou dovolenou, Punta Gallinas je bezpochyby nezapomenutelnou destinací.

V oblasti je mnoho možností, jak strávit svůj pobyt a každý si může najít to své. Návštěvníci mohou objevovat archeologické lokality, potápět se, surfovat na vlnách nebo si prostě užívat pláže s nekonečným výhledem na oceán. Oblast Punta Gallinas také nabízí mnoho aktivit, jako například jízdu na koni a procházky v písečných dunách.

Kromě toho zde můžete také navštívit místní rybářské vesničky a poznat více o kolumbijské kultuře a způsobu života tamního obyvatelstva. Určitě si také nenechte ujít setkání s místní faunou a flórou od exotických ptáků až po různé druhy kaktusů.

Pro cestování do Punta Gallinas je nejlepší si najmout místního průvodce, protože se jedná o velmi odlehlou oblast, kde mohou být komplikované dopravní spoje a místní komunikace. Doporučuje se také před cestou zkontrolovat stav cest a počasí, protože oblast může být poměrně náročná a nedostupná.

Punta Gallinas je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dobrodružství a chtějí odpočívat na neznámých plážích s méně turisty. Je to fantastický způsob, jak si užít krásy kolumbijské přírody a zároveň objevit a naučit se o místních kulturách a lidech.

Pokud tedy plánujete cestu do Kolumbie, neměli byste opomenout návštěvu Punta Gallinas. Můžete si být jisti, že vás tato destinace uchvátí svojí neuvěřitelnou krásou a zajímavými zážitky.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky