Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Kuba Playa Pilar

Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Playa Pilar


O: Jak se jmenuje pláž, kterou navštěvuješ v Kubě?

Odpověď: Pláž se jmenuje Playa Pilar.

O: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na pláž Playa Pilar?

A: Nejlepší způsob, jak se dostat na pláž Playa Pilar, je autobusem nebo autem. Existuje také možnost pronajmout si jízdní kolo nebo motocykl, ale doporučujeme přemýšlet o možnostech předem.

O: Jaké jsou místní podmínky pro koupání na pláži Playa Pilar?

A: Voda u pláže Playa Pilar je obvykle klidná a teplá, což je ideální pro koupání. Nicméně, je vždy důležité pamatovat na bezpečnostní opatření a sledovat pokyny místních záchranných týmů, zejména během silných vln nebo v bouřlivých podmínkách.

O: Existuje v okolí pláže Playa Pilar nějaké ubytování?

A: Ano, v okolí Playa Pilar jsou k dispozici různé typy ubytování. Mezi nejoblíbenější patří hotely a turistické komplexy, ale existují také menší penziony nebo apartmány k pronájmu.

O: Jaká je cena vstupného na pláž Playa Pilar?

A: Vstup na pláž Playa Pilar je obvykle zdarma, nicméně mohou se vyskytnout náklady spojené s parkováním nebo pronájmem některého z doplňkových zařízení (např. lehátka, slunečníky, atd.).

O: Existují v okolí pláže Playa Pilar nějaké aktivity, které bychom mohli podniknout?

A: Ano, v okolí pláže Playa Pilar je celá řada aktivit, které lze podniknout. Mezi nejpopulárnější patří vodní sporty (např. potápění, windsurfing, kajakářství), ale jsou také k dispozici možnosti výletů a prohlídek, kulturních akcí nebo sportovních turnajů.


Letenka Kuba Playa Pilar


Letenka na Kubu je snem každého cestovatele, který touží po krásné pláži, kubánské kultuře a nevšedním zážitku ze vzdáleného ostrova. Mezi oblíbené turistické destinace patří také krásná Playa Pilar, která se nachází v severozápadní části Kuby.

Playa Pilar je turisticky oblíbená pláž pro svou bílou měkkou písčitou pláž, která je zhodnocena jako jedna z nejkrásnější na celé Kubě. Pláž je ideální pro ty, kteří touží po klidu a tichu, daleko od rušného ruchu města a přelidněných pláží. Kromě relaxace na pláži, můžete zde zkusit také několik vodních sportů, jako například kajak, potápění, windsurfing nebo rybaření.

Pokud hledáte ubytování v blízkosti pláže, můžete zkusit některé z kempů, které se zde nachází. Mezi nejpopulárnější patří Cayo Guillermo, Cayo Coco nebo Morón.

Jak se dostat na Playa Pilar? Nejsnadnější způsob je vyrazit na letiště v Cayo Coco nebo Morón, odkud jezdí pravidelné autobusové spoje přímo na pláž Playa Pilar. Letenky na tato letiště lze zakoupit například přes aerolinky jako je Air Canada, Air France nebo KLM.

Pokud máte rádi dobrodružství a chcete si Kuby sám projít, můžete využít služby některých z místních cestovních kanceláří, které nabízejí průvodcovské služby a dopravu na ostrov. Taková cesta přímo na pláž Playa Pilar je jednoznačně nezapomenutelnou zkušeností a určitě stojí za to ji zažít.

Vzhledem k nedávnému zrušení některých letů z Evropy do Havany v důsledku pandemie koronaviru, je nutné zkontrolovat dostupnost letů před cestou na Kubu. Pokud se rozhodnete využít služby cestovní kanceláře, zkontrolujte také jejich politiku zrušení v případě nouze v důsledku pandemie. V každém případě, navštívit Playa Pilar a Kubu jako celek je skvělý zážitek, který určitě nebudete litovat.


Počasí Kuba Playa Pilar


Kuba je ostrovní země v Karibiku, která je známá nejenom svou historií a krásami, ale také nádhernými plážemi. Jednou z nich je i Playa Pilar, která se nachází na severním cípu ostrova Cayo Guillermo.

Playa Pilar je považována za jednu z nejkrásnějších pláží v Karibiku a patří ke stoprocentním turistickým „must see“ destinacím, kde se rozhodně vyplatí strávit i několik dnů. Oblast, kde pláž leží, je téměř nedotčená civilizací, což z ní dělá naprosto magické místo.

Samotná pláž Playa Pilar je dlouhá několik kilometrů a její bílý písek navozuje pocit jako byste chodili po koberci. Voda má zde různé odstíny modré, od tyrkysové až po tmavě modrou barvu. Díky čistotě vody a zdejšímu korálovému útesu lze také pozorovat různé druhy ryb a další mořskou faunu.

Klasický den strávený na Playa Pilar zahrnuje lenošení na pláži, plavání v moři, šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Možností, co zde můžete dělat, je tedy nespočet. Nemusíte se tak bát, že byste se tady nudili. U pláže najdete také několik stánků s občerstvením a koktejly, tak si rozhodně zabalení jídla ani pití nemusíte dělat hlavu.

Co se týče počasí, tak rozhodně ohromí. Na Playa Pilar panuje tropické podnebí s velmi příjemnými teplotami. V letních měsících se teploty pohybují kolem 30°C a vlhkost vzduchu je velmi vysoká, takže se můžete těšit na typický karibský pocit. V zimních měsících se teploty pohybují kolem 25-28°C a vlhkost je trochu nižší díky suchějšímu období. Díky velmi příjemnému počasí se sem můžete vydat kdykoliv během roku.

Pokud hledáte místo, kde si načerpat energii, relaxovat a vychutnat si překrásné počasí, neměli byste rozhodně hledat jinam než Playa Pilar. Budete ohromeni krásou tohoto místa a nebudete chtít odejít.


Dovolená Kuba Playa Pilar


Dovolená na Kubě je snem mnoha lidí. Na tomto ostrovním ráji se může každý těšit na nádherné pláže s tyrkysovým mořem a teplým sluncem, kubánskou kulturu a historii, nebo třeba na zážitek z jízdy v oldtimeru. Jednou z nejkrásnějších pláží na Kubě je Playa Pilar, která se nachází na severním pobřeží ostrova, na poloostrově Cayo Guillermo. Užijete si tady úžasné koupání, potápění a prostě relax.

Playa Pilar patří mezi nejvíce nedotčené pláže na ostrově. Tento bílý písek ozářují sluneční paprsky a voda je podmanivě modrá. Pláž je obklopena kokosovými palmami a místní vegetací, dokonale zapadá do krásné krajiny ostrova. Na Playa Pilar nenajdete žádné obchody nebo bary, což dodává této pláži pocit intimita a klidu.

Pokud se rádi potápíte, můžete si pronajmout potápěčský vybavení a podívat se na život pod hladinou nebo třeba na nádherné koralové útesy. Můžete také si zapůjčit kajak nebo se projet na banánu, což bude určitě zábava pro všechny věkové kategorie.

Na Playa Pilar je možné najít několik restaurací, které nabízejí kubánské speciality a mořské plody s úžasnými výhledy na pláž. Mimochodem, také je hodně fotogenická, takže se můžete vyfotit s rodinou a přáteli a mít nádherné vzpomínky.

Barevná hudba, temperamentní lidé a vůně doutníků tvoří podmanivou atmosféru této země. Pokud zůstanete na Kubě déle, můžete navštívit město Havana, kteréje plné historických památek a kubánského života. Třeba se podívat na náměstí Plaza de la Catedral s katedrálou San Cristóbal nebo zkusit nějaký mojito v Hemingwayově oblíbeném baru La Bodeguita del Medio.

Havana nabízí také možnost návštěvy muzeí, např. muzea Ernesta Hemingwaye, nebo Tropicana Cabaret Show s kubánskou hudbou a tancem.

Každý návštěvník, který přijede na Kubu, se okamžitě zamiluje do této krásné země, kde se mísí bílé pláže s kulturním bohatstvím. Playa Pilar je jednou z nejkrásnějších pláží na Kubě a jistě si na ni užijete spoustu zábavy a relaxace.


Ubytování Kuba Playa Pilar


Kuba je známá svými krásnými plážemi, vynikající kuchyní a hojnou historií. Jednou z nejkrásnějších pláží, které Kuba nabízí, je Playa Pilar. Tato pláž se nachází v oblasti Cayo Guillermo, která je součástí archipelagu Jardines del Rey. Playa Pilar je oblázková pláž s tyrkysovou vodou a je oblíbenou destinací návštěvníků, kteří hledají klid a pohodlí v krásném prostředí.

Když se rozhodnete navštívit Playu Pilar, hledáte pochopitelně nejen krásnou pláž, ale také vhodné ubytování blízko pláže. Naštěstí jsou zde dobré možnosti pro ubytování, protože oblast Cayo Guillermo nabízí širokou škálu hotelů i soukromých ubytování.

Začněme tím nejlepším ubytováním, které si můžete vybrat pro vaši dovolenou na Playa Pilar. Hotel Melia Cayo Guillermo je synonymem luxusu, klidu a pohody. Tento hotel se nachází přímo na pláži Playa Pilar a nabízí moderní zařízení, prostorné pokoje a mnoho různých aktivit pro návštěvníky. Pokud si přejete relaxaci v klidu, budete si moci vychutnat slunce na pláži nebo u bazénu a nechat se masírovat v hotelovém spa. Pokud jste za zábavou, můžete si zahrát golf, tenis nebo navštívit místní bary a restaurace.

Další skvělou volbou ubytování v této oblasti je hotel Memories Flamenco Beach Resort. Tento hotel se nachází vedle Playa Pilar a je ideální pro rodiny a páry. Nabízí velké množství různých aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií a zahrnuje plavbu na katamaránu, šnorchlování, potápění a mnoho dalšího. Pokud si přejete relaxaci, můžete si třeba přečíst knihu u bazénu nebo si objednat relaxační masáž v hotelovém spa.

Pokud přemýšlíte nad soukromým ubytováním, můžete se podívat na různé apartmány a vily k pronájmu v oblasti Cayo Guillermo. Tyto ubytování nabízejí samostatné pokoje s kuchyňkou a obývacím pokojem a jsou vhodná pro rodiny a skupiny přátel.

Celkově lze říci, že Playa Pilar je skvělou destinací pro rodinnou dovolenou i pro romantický pobyt s partnerem. Díky širokému výběru ubytování v oblasti Cayo Guillermo si určitě vyberete to, co nejlépe odpovídá vašim potřebám a zálibám. Ať už jste fanoušci luxusu, aktivního dovolené nebo relaxace na pláži, Kuba Playa Pilar vám nabídne vše, co si přejete.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky