Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Německo Hamburk

Nejčastější dotazy a odpovědi Německo Hamburk


1) Jak se dostanu z letiště v Hamburku do centra města?
Odpověď: Nejlepší způsob je vlakem S1, který jezdí přímo z letiště do centra města. Existují také taxislužby a autobusové linky.

2) Jakou měnu používají v Německu?
Odpověď: Euro.

3) Jak mohu koupit jízdenku na veřejnou dopravu v Hamburku?
Odpověď: Jízdenky můžete zakoupit v automatech na zastávkách a na nádražích, ve stáncích s novinami a tabákové zboží nebo v aplikaci HVV.

4) Kde se nachází největší obchodní centrum v Hamburku?
Odpověď: Největší obchodní centrum v Hamburku je Alstertal Einkaufszentrum, které se nachází v severní části města.

5) Co bych měl navštívit v Hamburku?
Odpověď: V Hamburku je mnoho zajímavých míst, jako je například námořní muzeum, katedrála sv. Mikuláše, přístav, park Planten un Blomen nebo městský hrad.

6) Jaké jsou místní speciality jídla v Hamburku?
Odpověď: Místní specialitou je skopové přiwocka s kapustou a brambory, tzv. Hamburgische Labskaus nebo kachní játra s jablky a cibulí (Hamburger Pannfisch).

7) Kde se nachází nejlepší noční život v Hamburku?
Odpověď: Nejlepší noční život se nachází v oblastech Reeperbahn a St. Pauli, kde najdete největší koncentraci barů, klubů a hospod v Hamburku.

8) Jak se dostat do přístavu v Hamburku?
Odpověď: Do přístavu se můžete dostat pomocí městských linek autobusů, tramvají a vlaku S1 nebo můžete také využít přístavní lodě.

9) Jaké jsou nejlepší místa k nakupování v Hamburku?
Odpověď: Nejlepší místa k nakupování v Hamburku jsou nákupní centrum Europa Passage, Obchodní centrum Jungfernstieg nebo historická tržnice Fishmarkt.

10) Kde se nachází nejlepší muzea v Hamburku?
Odpověď: Nejlepší muzea v Hamburku jsou Museum für Kunst und Gewerbe, Hamburger Kunsthalle nebo Miniatur Wunderland.


Počasí Německo Hamburk


Hamburk leží v severním Německu a je druhým největším městem v zemi. Klima v Hamburku je mírně ovlivněno Atlantským oceánem a většinou se jedná o vlhké počasí.

V létě jsou teploty v Hamburku mírné, průměrné teploty se pohybují mezi 18-22°C. V horkých dnech může teplota stoupat i nad 25°C. Občas se mohou objevit bouřky s přeháňkami a deštěm.

Podzim v Hamburku je zpravidla vlhký a deštivý, teploty se pohybují mezi 10-15°C. Listnaté stromy postupně mění barvu a jsou vidět typické podzimní zbarvení.

Zima v Hamburku bývá chladná a poměrně vlhká, s průměrnými teplotami kolem 2-5°C. Některé roky může být zima vyloženě do mínusových čísel. Sněhové srážky nejsou v Hamburku vůbec časté, obvykle oblevy déle netrvají.

Jaro v Hamburku je také vlhké, ale již začínají teploty stoupat. Průměrné teploty se pohybují mezi 12-17°C. Zelená se začíná objevovat na stromech a kvetou první jarní květiny.

Celkově má Hamburk vlhké a mírné klima, s průměrnou teplotou kolem 10°C. Nejlepší časy pro návštěvu Hamburku jsou pravděpodobně jaro a léto, kdy jsou teploty nejvyšší a méně pravděpodobné jsou deštivé dny. Nicméně, každé roční období má pro Hamburk své kouzlo a své výhody.


Dovolená Německo Hamburk


Dovolená v Hamburku - objevte kouzlo druhého největšího města Německa

Hamburk, město na severu Německa, je bezesporu jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst v zemi. Přestože se často přehlíží ve prospěch Berlína nebo Mnichova, Hamburk má kouzlo vlastní, které se těžko srovnává s jinými městy. Díky své historii jako velkého přístavu se v Hamburku mísí mnoho kultur a tradic, což z něj dělá skvělé místo pro dovolenou.

Autentické městské čtvrti
Jedním z nejzajímavějších aspektů Hamburku jsou jeho autentické městské čtvrti, které odrážejí mnohokulturní tradice města. Například úzké uličky a kanály v městské čtvrti Speicherstadt připomínají města v Beneluxu a jsou dokonalým místem pro procházky. Stará města Blankenese a Altona nabízejí nádherné historické budovy a úžasné restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční německou kuchyni. A pokud máte rádi umění, rozhodně navštivte Hamburg Mitte, kde se nachází mnoho galerií a uměleckých muzeí.

Historie a kultura
Hamburk má bohatou historii, která se odráží ve mnoha muzeích a památkách. Pokud se zajímáte o druhou světovou válku, navštivte Muzeum proti válce, které se nachází na území bývalého nacistického koncentračního tábora. Nebo projděte se po městských parkách a zahradách, kde najdete celou řadu historických památek a soch.

Hamburg je také kulturním centrem Německa, s mnoha divadly, operami a hudebními kluby. Operní dům v Hamburku nabízí prvotřídní představení a několikrát ročně hostí mezinárodní festivaly.

Přístav a voda
Hamburk je také městem, které se neobejde bez moře a přístavu. Přístavní oblast je největší a nejrušnější oblastí v Hamburku, a určitě stojí za návštěvu. Můžete si pronajmout kajak nebo lodičku a projet se po přístavních vodách nebo se vydat na plavbu po Labe. A pokud máte rádi zvířata, navštivte akvárium v Hamburku, kde najdete různé druhy ryb a dalších mořských živočichů.

Doprava a ubytování
Doprava v Hamburku je velmi dobře zajištěna. Můžete koupit dálkové lístky na vlaky a autobusy, nebo si pronajmout kolo a projet se po městě. A pokud přijedete autem, parkování je relativně snadné a levné oproti jiným evropským městům.

Pokud hledáte ubytování v Hamburku, máte mnoho možností. Ve městě najdete řadu hotelů, apartmánů a hostitelských zařízení s různými cenami. Doporučujeme využít internetových srovnávačů, aby jste našli ideální nabídku pro vás.

Závěr
Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, Hamburg určitě stojí za návštěvu. Přítomnost historických památek, zajímavých městských čtvrtí, kulturního dědictví a četných příležitostí k vodnímu sportování, dělá z Hamburku skvělé místo pro odpočinek a objevování nových horizontů.


Letenka Německo Hamburk


Letenka Německo Hamburk - nejrychlejší způsob, jak se dostat do krásného severoněmeckého přístavního města. Proč jet do Hamburku? Světoznámá přístavní metropole nabízí nejen výjimečnou gastronomii, ale také prostor pro kulturní zážitky a nakupování.

Hamburk je druhé největší město Německa a nachází se na břehu Labe, které zde vytváří celou řadu ramen. Hamburk také leží nedaleko od Baltského moře, takže se můžete těšit na krásné výlety do přírody.

Nejlevnější letenky do Hamburku najdete především u nízkonákladových dopravců, jako například Ryanair nebo EasyJet. Ty nabízejí lety z důležitých evropských měst, jako například Londýn, Paříž, Dublin nebo Madrid.

Cena letenky se samozřejmě liší podle toho, kdy přesně letíte a jak daleko předem si letenku kupujete. Pokud letíte v hlavní letní sezóně, může cena letenky být o něco vyšší. Pro nejlevnější letenku je však doporučeno rezervovat co nejdříve.

Jakmile si zakoupíte letenku, nezapomeňte se podívat na aktuální informace ohledně letišť a bezpečnostních opatření, tak aby byl vaši cesta co nejpříjemnější.

Při příjezdu do Hamburku nečekejte jen na přístav a lodě, ale odvažte se do různých čtvrtí, jako například Sankt Pauli nebo Schanzenviertel, kde se můžete například projít po slavné Reeperbahn – pouliční scéně pro mnoho filmů.

Máte rádi nakupování? Pak zamiřte do centra Hamburku, kde se nachází mnoho obchodů a nákupních center. Nezapomeňte navštívit také slavný trh Fischmarkt, kde si můžete zakoupit nejen čerstvé ryby, ale také další místní speciality.

Celkově lze říci, že návštěva Hamburku je určitě stojí za to a letenka Německo Hamburk je rychlý a pohodlný způsob, jak se dostat do tohoto vzrušujícího města.


Ubytování Německo Hamburk


Hamburk je jedním z největších a nejvýznamnějších měst Německa. Nachází se na severu země a je centrem obchodu, kultury a turistiky. Pokud plánujete návštěvu tohoto krásného města, určitě se budete zajímat o to, kde se můžete ubytovat. V tomto článku se podíváme na možnosti ubytování v Hamburku.

Hotely

Jednou z nejoblíbenějších variant ubytování v Hamburku jsou hotely. Město nabízí širokou škálu hotelů různých cenových kategorií, od luxusních po cenově dostupné. Pokud si chcete užít luxusní a pohodlný pobyt, můžete zvolit například hotel Vier Jahreszeiten nebo Sofitel Hamburg Alter Wall. Pokud hledáte cenově dostupnější variantu, můžete si zarezervovat například hotel ibis budget Hamburg St. Pauli Messe, který nabízí pokoj za velmi přijatelnou cenu.

Hostely

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v Hamburku, můžete zvážit možnost ubytování v hostelu. V Hamburku je mnoho různých hostels, které nabízejí ubytování za rozumné ceny. Mezi nejznámější patří například Generator Hamburg nebo Superbude St. Pauli. Tyto hostely nabízejí nejen ubytování, ale i společné prostory pro setkání s ostatními cestovateli.

Apartmány

Další možností ubytování v Hamburku jsou apartmány. Tyto ubytovací jednotky nabízejí větší soukromí a komfort než hostely, a zároveň jsou často cenově dostupnější než hotely. V Hamburku najdete mnoho různých apartmánů, které můžete rezervovat prostřednictvím různých stránek, jako je například Airbnb.

Airbnb

Pokud hledáte jedinečné a autentické ubytování v Hamburku, můžete využít populární platformy Airbnb. Mnoho místních obyvatel nabízí své byty, domy a pokoje k pronájmu, což vám umožňuje prožít skutečný život v Hamburku. Airbnb nabízí širokou škálu možností a cenových kategorií, takže si můžete najít ubytování přesně podle svých potřeb a představ.

Výběr správného ubytování v Hamburku záleží na vašem rozpočtu a potřebách. Pokud hledáte luxusní a pohodlné ubytování, můžete si zarezervovat pokoj v hotelu. Pokud vám stačí jednodušší a cenově dostupnější varianta, můžete se ubytovat v hostelu nebo apartmánu. A pokud chcete prožít autentický zážitek, můžete vyrazit na Airbnb a najít si byt u místních. Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, Hamburk je krásné město, které stojí za návštěvu.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky