Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Nový Zéland Auckland

Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Auckland


1. Jaké jsou nejlepší památky v Aucklandu?

V Aucklandu je řada krásných památek, jako například Sky Tower, Auckland War Memorial Museum, Mission Bay Beach, Auckland Harbour Bridge, Devonport Village a mnoho dalších.

2. Kolik dní je potřeba strávit v Aucklandu?

Auckland nabízí mnoho aktivit a památek, proto se doporučuje strávit zde minimálně 2-3 dny.

3. Jak se dostat z letiště Auckland do centra města?

Z letiště Auckland se lze dostat do centra města pomocí taxi, autobusu nebo vlaku. Doporučuje se využít AirBus, což je speciální autobus pro přepravu pasažérů z letiště do centra města.

4. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Aucklandu?

Nejlepší doba pro návštěvu Aucklandu je od listopadu do března, kdy panuje příjemné počasí a mnoho festivalů a akcí se koná venku.

5. Co je potřeba zařídit pro vstup na Nový Zéland?

Pro vstup na Nový Zéland je potřeba mít platný pas, turistické vízum (v případě pobytu delšího než 3 měsíce), návratovou letenku a dostatečné finanční prostředky na pobyt v zemi.

6. Jaké jsou nejlepší místní jídla, která bych si měl/a vyzkoušet?

V Aucklandu jsou populární rybí a mořské plody, tradiční maorská kuchyně, ale i různé mezinárodní kulinářské speciality.

7. Jaká je doprava v Aucklandu?

V Aucklandu je dostupná městská hromadná doprava, kterou tvoří autobusy, vlaky, trajekty a taxi.

8. Kam se dá vyrazit na výlet z Aucklandu?

Z Aucklandu se lze vydat na mnoho krásných výletů, jako například na Waiheke Island, Rangitoto Island, Coromandel Peninsula, Waitakere Ranges a mnoho dalších.


Letenka Nový Zéland Auckland


Nový Zéland je považován za jedno z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst na světě. Leží na jižní polokouli, a tak nabízí turistům úžasné zážitky a nezapomenutelné památky. V centru tohoto krásného místa leží Auckland, který je znám svými úžasnými výhledy a kulturními památkami.

Letenka do Aucklandu se stává stále více populární. Mnoho turistů cestuje do Aucklandu, aby si užili jeho krásné přírody, bohaté historie a kultury, a také populárních sportovních akcí. Pokud se chystáte na cestu do Aucklandu, měli byste si zajistit letenku co nejdříve, abyste si mohli užít plné vzdělávací i zábavní zážitky, které vám tato oblast nabídne.

Při plánování výletu do Aucklandu hrají významnou roli faktory, jako jsou počasí a sezóna. Nejvhodnější období pro cestování do Aucklandu jsou podzim a jaro, kdy teploty jsou mírné a příjemné. V této době také najdete mnoho kulturních a sportovních akcí, jako je například tenisový turnaj ASB Classic, Raglan Music Festival a Auckland Arts Festival.

Pokud hledáte levné letenky do Aucklandu, je nejlepší se zaměřit na lety se spojovacími lety a lety s odletem mimo sezónu. Mnoho aerolinek nabízí také slevové letenky pro studenty a seniory. Před nákupem letenky však vždy zkontrolujte všechny podmínky a smluvní záležitosti.

Po příletu do Aucklandu se můžete těšit na mnoho zábavních aktivit a turistických atrakcí. Mezi populární místa patří Aucklandská věž, která nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Pro turisty jsou také k dispozici mnoho inovativních muzeí, jako je například Aucklandské muzeum nebo Auckland Art Gallery Toi o Tāmaki.

Nový Zéland je rovněž proslulý svojí úchvatnou přírodou a není proto divu, že Auckland nabízí i nádherné pláže, zálivy a útesy. Mezi nejoblíbenější patří Mission Bay, Piha nebo Oneroa Beach. Pokud se vydáte za město, můžete si užít návštěvu Coromandelu, Waitomo Caves nebo Tauranga.

Letenky do Aucklandu jsou však pouze první krok na vaší cestě za nezapomenutelnými zážitky. Při cestování do Nového Zélandu je také důležité mít platné úřední doklady, jako je pas, vízum a zdravotní pojištění. Pamatujte také na to, že v zemi platí levý provoz na silnicích, což může pro turisty ze zemí s pravým provozem představovat výzvu.

V každém případě si ale můžete být jisti jedním – po příletu do Aucklandu budete mít na výběr z mnoha aktivit, pláží a zajímavých míst, které jiné kouty planety opravdu nepředstavují.


Dovolená Nový Zéland Auckland


Dovolená na Novém Zélandu je snem pro milovníky přírody. Nový Zéland je jednou z nejkrásnějších a nejméně osídlených zemí na světě, nabízející překrásnou přírodu, vynikající kuchyni a nezapomenutelné zážitky.

Pokud máte v plánu navštívit Nový Zéland, určitě si nenechte ujít Auckland. Tento město, které leží na severu Nového Zélandu, je jedním z největších a nejvýznamnějších měst v zemi.

Auckland je tvořen 48 ostrovy a je obklopený Modrým Pacifikem, což mu dává krásný a exotický vzhled. Zde se také nachází nejvyšší vrchol Nového Zélandu – Mount Cook, který je s nadmořskou výškou 3 724 metrů jednou z nejvyšších hor v celém Pacifiku.

Pokud máte rádi outdoorové aktivity, pak Auckland nabízí spoustu zábavných a adrenalinových sportů. Na vás čekají například turistika, horolezectví, cyklistika, surfování a další adrenalinové, ale i klidné, sporty.

Pokud chcete si užít pobyt na pláži, neváhejte a vydejte se na Coromandel, jeden z nejkrásnějších a nejdivočejších poloostrovů na Novém Zélandu. Tento poloostrov nabízí návštěvníkům krásné pláže, skryté zátoky a úchvatné výhledy na obrovský pacifický oceán.

Nakonec však nezapomeňte ochutnat nejlepší místní specialitou – kari. Tento kořeněný a chutný pokrm se stal jedním z nejikoničtějších jídel na Novém Zélandu a stojí za to jej ochutnat a zkusit ho připravit i doma.

V Aucklandu najdete mnoho skvělých restaurací, kaváren a barů. A pokud máte chuť na nějaké nákupy, určitě navštivte Ponsonby Road, která patří mezi nejoblíbenější nákupní ulice v Aucklandu.

Celkově vzato, Auckland je skvělým místem pro dovolenou, které si jistě oblíbíte. Naučíte se nové věci, zažijete dobrodružství a užijete si krásy tohoto úžasného místa. Navštivte Nový Zéland a dopřejte si nezapomenutelné dobrodružství!


Počasí Nový Zéland Auckland


Nový Zéland Auckland je město, které se nachází na severovýchodě Severního ostrova Nového Zélandu. Toto město bývá často označováno jako "Město plachetnic" a nachází se na břehu Waitemata, což je záliv s překrásným výhledem na Tichomoří. Pokud se chystáte navštívit tuto část Nového Zélandu, je důležité, abyste věděli, jaké počasí vás čeká.

Auckland se nachází v oblasti mírného oceánského podnebí, což znamená, že teploty jsou celoročně mírné a průměrná teplota se pohybuje kolem 15°C. Nejteplejší měsíce jsou prosinec a leden, s průměrnými teplotami kolem 21°C. V létě však může být velmi vlhko a deštivá období jsou běžná.

Pokud se chystáte do Aucklandu v zimě, která se na Novém Zélandu koná od června do srpna, počítejte s nižšími teplotami a chladnějším počasím. Průměrná teplota bývá kolem 10°C, ale teploty se mohou pohybovat i pod bodem mrazu.

Pokud jste fanoušky plážového života, určitě si užijete Auckland během jara a podzimu, kdy jsou teploty mírné a deštivé dny nejsou tak časté jako v létě. V těchto měsících jsou pláže méně přeplněné a rozhodně si zde užijete klidnější dovolenou.

Co se týče srážek, Auckland je známé svými dešťovými průtržemi, které mohou být velmi intenzivní, zejména v létě. Průměrné srážky jsou kolem 1245 mm ročně, s nejvíce srážkami v zimě. Nicméně, i v létě se může stát, že za celodenního deště napaří a teplota se vyšplhá až na 30°C.

Celkově lze říci, že počasí v Aucklandu je velmi podobné jako v ostatních částech Nového Zélandu, kde jsou celoroční teploty mírné a vlhké, se sezónními rozdíly v teplotách. Pokud si však zabalíte vhodné oblečení a vybavíte se deštníkem, určitě se zde budete bavit, ať už se chystáte k moři, do hor nebo na prohlídku města.


Ubytování Nový Zéland Auckland


Nový Zéland je jednou z nejkrásnějších zemí na světě, plnou nádherných památek, kultur a přírody. Když se rozhodujete, kde na Novém Zélandu se ubytovat, Auckland je jedním z nejlepších míst k přespání.

Auckland, město na severním ostrově Nového Zélandu, je jedním z největších a nejvíce obydlených měst této země. Auckland nabízí spoustu možností pro turisty, ať už jste zde na prázdninách nebo zde pobýváte delší dobu. To zahrnuje spoustu kultury a zábavy, ale také přírodní krásy, jako jsou pláže či nádherné parky.

Pokud hledáte levné ubytování, Auckland má k dispozici privátní hostely a levné hotely. Tyto možnosti ubytování jsou skvělou volbou pro turisty, kteří nechtějí utrácet za ubytování příliš mnoho peněz, ale zároveň chtějí zůstat v centru města.

Pro ty, kteří preferují více luxusní možnosti ubytování, Auckland má širokou škálu možností. Od luxusních hotelů až po apartmány s výhledem na přívětivé pobřeží. Kromě toho jsou zde také nabízeny penziony, které ukazují dokonalou kombinaci krásného ubytování a přátelského dojemného personálu.

Místní hotelové řetězce, jako jsou například Radisson a Hilton, nabízí krásná ubytování v blízkosti nejlepších turistických atrakcí v Aucklandu, jako jsou například královské botanické zahrady a silueta Sky Tower, která slouží jako jedna z hlavních dominant města.

Za zmínku stojí, že Auckland nezůstává pozadu ani v oblasti apartmánového ubytování. Mnoho hotelů nabízí apartmány se samostatnou kuchyňskou linkou, takže si můžete uvařit své oblíbené jídlo přímo v pohodlí vašeho vlastního bytu.

Celkově platí, že Auckland má k dispozici širokou nabídku ubytování pro všechny typy turistů a cestovatelů. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní ubytování nebo cenově dostupnou možnost, v Aucklandu určitě najdete to správné místo pro vás a vaši rodinu.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky