Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Řecko Zakynthos Limni Keri

Ubytování Řecko Zakynthos Limni Keri


Limni Keri je malá vesnice na jihozápadním pobřeží ostrova Zakynthos v Řecku. Toto nádherné pobřeží je plné písečných pláží, korálových útesů a turistických atrakcí, které přitahují návštěvníky z celého světa. Pokud hledáte klid a přírodu, Limni Keri je ideálním místem pro vaši dovolenou.

V Limni Keri najdete mnoho možností ubytování, od malých hotelů až po nadstandardní hotely s výhledem na moře. Například vila Klary, je velmi oblíbená pro svůj výhled na záliv Keri, který je nádherným příkladem krásné řecké krajiny. Vily jsou vybaveny všemi moderními pohodlími a hosté si mohou užít nejen relaxaci, ale také vodní sporty nebo výlety v okolí.

Další možností je Apartmán Sirocco, nabízející krásné výhledy na moře a komfortní pokoje a suity s možností vlastního stravování a terasou. Zde můžete objevovat klidné a tiché pláže, které se nacházejí jen pár kroků od apartmánu. Soukromí a klidnou atmosféru si tu užijí nejen páry, ale i rodiny s dětmi.

Pro návštěvníky, kteří hledají více podpory a soukromí, je tu na výběr mnoho menších hotelů s přátelskou a rodinnou atmosférou. Hotel Zephyros nabízí svým hostům nejen krásné pokoje s výhledem na záliv, ale také restauraci a soukromý bazén.

Všechny tyto ubytování nabízejí poklidnou atmosféru a Krétskou pohostinnost, která je pro Řecko typická. Limni Keri je skvělým výchozím bodem pro objevování celého ostrova a je známý pro svou bohatou zábavu a kulturní dědictví. Můžete navštívit například kamenné vesničky, malé kláštery nebo přírodní parky v okolí.

Celkově Řecko Zakynthos Limni Keri je skvělým místem pro klidnou dovolenou, která nabízí nádherné výhledy na moře a přírodu, a přitom dostatek možností pro těch aktivnějších. Ubytování je zde na vysoké úrovni, takže si budete moci užívat krásné ostrovní prostředí s veškerým komfortem moderního ubytování.


Letenka Řecko Zakynthos Limni Keri


Zakynthos je jedním z nejoblíbenějších ostrovů v Jónském moři a mnoho návštěvníků se rozhodne navštívit také letovisko Limni Keri. Toto malebné letovisko se nachází na jihozápadě ostrova a nabízí nádherné pláže, krásné výhledy, stylové taverny a příležitosti k vodním sportům. Pro návštěvníky této oblasti je ideálním způsobem, jak se tam dostat, letenka Řecko Zakynthos Limni Keri.

Letenky na Zakynthos jsou k dispozici z mnoha zemí po celém světě. Z mnoha letišť v Evropě létají pravidelné lety do mezinárodního letiště Zakynthos (ZTH). Mezi největší aerolinky, které letí do Zakynthosu, patří například Ryanair, easyJet, Aegean Airlines a další.

Jakmile přistanete na letišti, můžete si pronajmout auto, motorku nebo si objednat taxi, abyste se dostali do Limni Keri. Na jihu ostrova, který je snadnější dosáhnout, trvá cesta od letiště asi 20-30 minut a celkem vás to bude stát asi 20 až 30 eur. Existuje také autobusové spojení z hlavního města Zakynthos, které je přístupné přímým autobusem nebo s přestupem v obcích Kalamaki nebo Lagana.

Limni Keri je na Zakynthosu soukromou výstrojovou oblastí, protože se nachází v chráněném přírodním parku, kde se pozorují ještěrky a želvy mořské. Malé rybářské přístaviště Limni Keri nabízí výlety na jiné pláže a dokonce i na nedaleký ostrůvek Marathonisi, který se nachází pouhých 10 minut lodí od Limni Keri.

Kromě plážování a vodních sportů je v Limni Keri hojně oblíbeno turistické kolo, které umožní objevovat okolní kopce a malebné vesnice. Návštěvníci městečka Limni Keri mohou také navštívit zříceninu mezi benátskou pevností a klášterem Panagia Skopiotissa v klidné horské oblasti Skopos.

Celkově je získání letenky do Řecka Zakynthos Limni Keri skvělým způsobem, jak se dostat na nezapomenutelnou dovolenou plnou osvěžujícího mořského vzduchu a krásného prostředí.


Počasí Řecko Zakynthos Limni Keri


Řecko je známé svým krásným počasím a podobně je tomu i v oblasti Zakynthos Limni Keri. Tato oblast se nachází na vrcholu poloostrova sevřeného mezi pohořím a mořem, což znamená, že zde panuje velmi příjemné klima.

Letní počasí v Limni Keri

V létě jsou dny velmi slunečné a horké s průměrnou teplotou kolem 30 stupňů Celsia. To znamená, že je ideální dovolit si siestu v odpoledních hodinách, kdy slunce pálí nejvíce, a pak se raději vydat k moři nebo na procházku v krásné přírodě.

Mořské vody jsou v létě příjemně teplé a vybízejí k plavání, potápění a jiným vodním aktivitám. Obvykle nejsou vlny velké a moře je klidné, takže si také můžete užít krásnou plavbu lodí po pobřeží.

Podzimní počasí v Limni Keri

Podzim v Zakyntosu je krásný, slunečný a poměrně teplý. Teploty se pohybují kolem 25 stupňů Celsia. Tento období je ideální pro procházky v přírodě, sledování ptáků nebo navštívení historických památek. Můžete si také užít plavbu lodí, protože mořské vody jsou stále příjemně teplé.

Zimní počasí v Limni Keri

Zima v této oblasti není příliš studená a teploty zřídka klesají pod 10 stupňů Celsia. V zimě se možná setkáte s deštěm, ale okolní krajina a příroda jsou stále krásné a nabízejí mnoho možností k procházkám. Toto období je ideální pro turisty, kteří chtějí uniknout zimním mrazům a užít si klidné dovolené v malé obci.

Jarní počasí v Limni Keri

Jaro se v této oblasti vyznačuje mírnými teplotami kolem 20 až 25 stupňů Celsia. Je to ideální období pro procházky, kdy příroda začíná kvést. Je to také období, kdy můžete objevovat oblast a její kulturní a historické památky. Mořské vody bývají v jarním období stále velmi chladné, takže pro koupání nejsou nejvhodnější.

Závěr

Klima v Limni Keri je velmi příjemné a podobně jako v celé oblasti Zakynthos nabízí mnoho možností odpočinku a aktivit. Nezáleží na tom, kdy budete chtít do této oblasti cestovat, vždy vás přivítá krásné a slunečné počasí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Zakynthos Limni Keri


1. Jaká je nejlepší čas na návštěvu ostrova Zakynthos?
- Nejlepší čas na návštěvu ostrova Zakynthos je od června do září, kdy jsou teploty příjemné a slunce svítí celý den.

2. Jak se dostat na ostrov Zakynthos?
- Na ostrov Zakynthos se lze dostat letecky, lodí nebo autobusem. Z ČR je nejlepší letět přes Řecko nebo Itálii.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Zakynthos?
- Na ostrově Zakynthos najdete mnoho nádherných pláží, například Navagio, Dafni, Laganas, Kalamaki nebo Gerakas.

4. Kde se nachází Limni Keri?
- Limni Keri je přímořská vesnice na jihozápadním pobřeží ostrova Zakynthos.

5. Co si mohu z Limni Keri prohlédnout?
- V Limni Keri si můžete prohlédnout překrásné skalnaté pobřeží s azurovým mořem, nádhernou pláž s křišťálově čistou vodou a také mnoho historických památek, například klášter Panagia Skopiotissa.

6. Jaké aktivity si můžu v Limni Keri vyzkoušet?
- V Limni Keri si můžete vyzkoušet potápění, windsurfing, kajak, ale také projížďky na skútru či jízdu na koni.

7. Kde se v Limni Keri dá najíst?
- V Limni Keri najdete mnoho tradičních řeckých restaurací s vynikajícími rybími specialitami a také kavárny s čerstvě praženou kávou.


Dovolená Řecko Zakynthos Limni Keri


Dovolená v Řecku je vždycky perfektní volbou – slunce, moře, písek a památky, to je to, na co se můžete těšit. A pokud se vydáte na Zakynthos na jihozápadě Řecka, určitě nebudete litovat.

Zakynthos je jedním z nejkrásnějších ostrovů Řecka, který je obklopen blankytně modrým mořem a má neskutečnou přírodu plnou zeleně a květin. Pokud toužíte po klidu a odpočinku, mám pro vás ideální tip na místo, kde si to užijete naplno – Limni Keri.

Limni Keri je malebná vesnička na jihozápadním pobřeží Zakynthosu. Místo je ideální pro ty, kteří hledají klid na dovolené a chtějí se setkat s tipickým řeckým koloritem.

Při procházce vesničkou se ocitnete uprostřed úchvatné krásy řeckého ostrova. V Limni Keri se nachází mnoho tradičních restaurací, tavern a kaváren, kde si můžete dopřát vynikající řecké speciality a užít si pohled na moře.

Přímo u pobřeží se nachází krásná pláž, která je ideální pro celodenní relaxaci u moře. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, můžete si pronajmout vodní skútr nebo kajak a vydávat se tak na výlety po okolí.

Oblast okolo Limni Keri nabízí mnoho turistických tras, po kterých se můžete vydat na procházky v přírodě, a užít si krásný výhled na celý ostrov.

A pokud hledáte turistické atrakce, z kterých Řecko je známé, můžete navštívit Národní park Navagio a vidět tam ponořenou loď v zálivu, která je jednou z nejznámějších fotogenických míst v celém Řecku.

Celkově je Limni Keri ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu, relaxaci a kráse přírody. Pokud plánujete dovolenou na Řecku, určitě byste měli zvážit návštěvu této malé vesničky, která má mnoho co nabídnout.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky