Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Seychely Moyenne Island

Ubytování Seychely Moyenne Island


Seychely jsou jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě díky svým bílým písečným plážím a křišťálově čistému moři. Jednou z nejlidnatějších a nejvýznamnějších ostrovů na Seychelách je Mahé, ale pro ty, kteří hledají klidnější a odpočinkovou lokalitu, může být zajímavým cílem i ostrov Moyenne.

Moyenne Island je malý ostrov o rozloze pouhých 34 hektarů, nacházející se asi 1,5 kilometru od Mahé. Ostrov byl bývalým soukromým majetkem miliardáře Brendona Grimshawa, který si ho koupil v roce 1962 a rozhodl se z něj udělat turistickou destinaci. Miliardář začal na ostrově budovat turistické zařízení a zároveň obnovovat původní rostlinný a živočišný svět. V roce 2008 ostrov zakoupila organizace Save Our Seas Foundation (SOSF), která se zaměřuje na záchranu ohrožených druhů živočichů a jejich přírodního prostředí. SOSF pokračovala v Grimshawových krocích a zároveň obnovila výchovy obnovu přírody.

Dnes je ostrov Moyenne populární turistickou destinací, díky svému ekologickému pojetí a zájem o záchranu ohrožených druhů živočichů, jako například obřích želv Aldabra, které na ostrově žijí a mohou být pozorovány v přírodním prostředí. Dalšími druhy zde chráněnými jsou ptáci, rejnoci a zelení leguáni.

K dispozici je zde také ubytování pro turisty, kteří hledají klid a odpočinek. Na ostrově se nachází hotel, který nabízí komfortní ubytování v přírodním prostředí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon nebo terasu s výhledem na oceán. Hosté zde mohou také využít venkovní bazén a restauraci, kde se podávají tradiční kreolské speciality.

Pro ty, kteří nechtějí celý den strávit na pláži, ostrov Moyenne nabízí také další atrakce, jako je například turistická trasa s výhledem na okolní ostrovy a moře. Na trase lze vidět také zbytky Grimshawových budov a zahrady, které jsou dnes zčásti zarostlé džunglí.

Celkově lze říct, že ubytování na ostrově Moyenne je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v jedinečném a klidném prostředí. Zároveň se zde setkají s ochranou přírody a mohou se zapojit do ochranářských programů. Takovou alternativu k plážovému letovisku stojí za to vyzkoušet!


Dovolená Seychely Moyenne Island


Seychely jsou souostrovím, které se nachází v Indickém oceánu a jsou známé svými krásnými plážemi a průzračnými modrými vodami. Jedním z nejpopulárnějších turistických míst na Seychelách je Moyenne Island. Tento ostrov je největší ze skupiny malých ostrovů a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Moyenne Island byla zřízena jako chráněná oblast v roce 1970 a od té doby se stala oblíbeným místem pro návštěvníky z celého světa. Je to perfektní místo pro ty, kteří chtějí uniknout od ruchu města a relaxovat v klidném a krásném prostředí. Ostrov je pokrytý bujnou vegetací a je obklopený průzračnými modrými vodami, které lákají k potápění a šnorchlování.

Moyenne Island je také domovem mnoha ohrožených druhů zvířat, jako jsou ptáci, želvy a leguáni. Návštěvníci se mohou projít ostrovem a pozorovat tyto fascinující tvory v jejich přirozeném prostředí.

Pokud hledáte krásné a klidné místo pro dovolenou, Seychely Moyenne Island jsou ideální volbou. Můžete se tady potápět, šnorchlovat, relaxovat na pláži nebo prozkoumávat ostrov a jeho přírodní krásy.

Seychely Moyenne Island jsou dokonalým místem pro romantickou dovolenou nebo pro rodinnou dovolenou. Děti se mohou potápět, hrát si na pláži a sledovat želvy, zatímco dospělí si mohou užívat krásy ostrova a relaxovat.

K dispozici je také řada ubytování na ostrově, včetně luxusních hotelů a resortů. Návštěvníci si mohou vybrat z různých možností a najít to pravé ubytování pro jejich dovolenou.

Celkově Seychely Moyenne Island představují ideální místo pro ty, kteří hledají zážitek z dovolené s krásnými plážemi, pohádkovými krajinami a nezapomenutelnými zážitky. Tak neváhejte a plánujte svou další dovolenou na Seychelách Moyenne Island, abyste si užili krásy tohoto nádherného ostrova.


Letenka Seychely Moyenne Island


Seychely jsou známé po celém světě jako exotický ráj uprostřed Indického oceánu s bílými plážemi, tyrkysovými vodami a těmi nejkrásnějšími křišťálovými lagunami. Mezi nejnavštěvovanější ostrovy patří i Moyenne Island, která se nachází jen kousek od hlavního ostrova Mahé.

Moyenne Island je malý, ale úchvatný ostrov, na který se dostanete pouze lodí. Po celý rok zde panuje teplé a slunečné počasí a příjemná tropická klima. Pro ty, kteří touží po úžasných dovolených na Seychelách, není návštěva Moyenne Islandu jen příjemnou zastávkou, ale rozšíří jejich poznání této oblasti.

Hlavní turistickou atrakcí na Moyenne Islandu jsou želvy Giant Aldabra, které zde žijí volně a můžete je pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Nejstarší z nich je 120 let stará a každý návštěvník si tak bude moci vychutnat skvělý zážitek v podobě úžasného setkání s těmito krásnými tvory.

Ostrov Moyenne je také ideálním místem pro potápění, šnorchlování, rybolov a další vodní aktivity. Pokud čas dovolí, můžete pozorovat i různé druhy ptáků i jeskyní a pláží.

Moyenne Island je skutečně kouzelným místem, který je třeba navštívit při cestování po Seychelách. Pokud plánujete svou cestu na tyto ostrůvky, nezapomeňte si zarezervovat letenku na ostrov Mahé. Zde si můžete vypůjčit lodku a prozkoumat krásu Moyenne Islandu. Pokud hledáte klid a odpočinek, ostrov Moyenne je pro vás to pravé místo.

Zkrátka, letenka na ostrov Seychely Moyenne Island vás zavede do jedinečného ráje uprostřed Indického oceánu, který nabízí vše, co si můžete představit. To vše spolu s úchvatnými krajinnými scenériemi, fascinující faunou a flórou a příjemnými teplotami. Neotálejte a plánujte svůj výlet na Seychely už nyní!


Počasí Seychely Moyenne Island


Seychely jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě. Tato řetězec ostrovů v Indickém oceánu se pyšní smaragdově zelenými lesy, tyrkysovými vodami a bílými písečnými plážemi. Mezi nejnavštěvovanější ostrovy patří i Moyenne Island, který se nachází v severní části Seychel.

Co se týče počasí, Seychely jsou rok co rok pyšné stabilním teplotním klimatem. Průměrná roční teplota je kolem 27°C a teplota vody kolem 29°C. Moyenne Island není výjimkou a návštěvníci se mohou těšit na příjemné teploty po celý rok. Vzhledem k tomu, že se ostrov nachází blízko rovníku, není mezi letním a zimním obdobím výrazný rozdíl.

Nejlepší období pro návštěvu Moyenne Island je od května do října. V tomto období jsou teploty velmi příjemné a návštěvníci si mohou užívat teplé slunečné dny a krásné slunečné západy. Avšak i v období dešťů, které trvá od listopadu do února, mohou návštěvníci užívat pobyt na ostrově. V tuto dobu bývá více deštivých dnů, ale stále je zde množství času na plážové aktivity a užívání si krásné přírody.

Pokud se rozhodnete navštívit Moyenne Island, nezapomeňte si vzít dostatek ochrany proti slunci a pitné vody. Můžete si také vzít voděodolné oblečení, abyste se mohli kochat krásnými podmořskými scenériemi. Ostrov nenabízí velké množství turistických aktivit, ale návštěvníci se mohou těšit na možnosti koupání, potápění, pozorování ryb, šnorchlování a vycházky po ostrově.

Celkově tedy Seychely Moyenne Island nabízejí stabilní teplotní klima v celoročním provozu a nejsou tedy omezeny konkrétním sezónním obdobím nebo měsícem. Jakékoliv období ročního období je pro návštěvu Moyenne Island vhodné, podle konkrétních preferencí návštěvníka. Kdy se budete vydat na tento krásný ostrov?


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Moyenne Island


1. Jak se dostat na Moyenne Island?
Odpověď: Pro dostupnost na ostrov Moyenne se musíte vypravit na hlavní ostrov Mahé a odtud pokračovat lodí nebo katamaránem na Moyenne Island.

2. Jaké jsou hlavní atrakce na Moyenne Island?
Odpověď: Největší atrakcí na ostrově Moyenne je návštěva chráněné oblasti fauna a flóry, kde žijí vzácné druhy jako např. obrovské želvy.

3. Jaká je nejlepší doba návštěvy Moyenne Island?
Odpověď: Nejlepší doba návštěvy Moyenne Island je během letních měsíců, kdy jsou teploty příjemné a deštivé dny jsou vzácností.

4. Kde se dá na Moyenne Island ubytovat?
Odpověď: Na Moyenne Island se nenachází žádné ubytování. Hosté většinou dorazí na ostrov z Mahé, kde se nachází mnoho různých ubytovacích možností.

5. Je na Moyenne Island možné najmout průvodce?
Odpověď: Ano, na Moyenne Island je možné si najmout průvodce, který vás provede ostrovem a ukáže vám ty nejlepší místa k prozkoumání.

6. Mohu na Moyenne Island využít turistickou službu?
Odpověď: Na ostrově Moyenne nejsou žádné oficiální turistické služby. Hosté si mohou najít průvodce nebo si sami prohlédnout ostrov.

7. Musím si vzít s sebou nějakou speciální výbavu na Moyenne Island?
Odpověď: Doporučuje se vzít si s sebou dobré boty, opalovací krém, klobouk a vodu. Pokud si chcete zaplavat, měli byste si také vzít plavky.

8. Je na Moyenne Island možné se stravovat?
Odpověď: Na ostrově Moyenne se nenachází žádné restaurace ani obchody. Hosté by si proto měli vzít vlastní jídlo a pití.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky