Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Thajsko Koh Nang Yuan

Ubytování Thajsko Koh Nang Yuan


Koh Nang Yuan je malý ostrůvek v thajském Zálivu a je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Turisté se sem především sjíždějí kvůli úchvatnému podmořskému světu a nádherným písečným plážím.

Pokud hledáte ideální ubytování pro váš pobyt na Koh Nang Yuanu, můžete zvolit mezi luxusními hotely na pláži a cenově dostupnými bungalovy. Zde jsou některé z nejlepších ubytování na Koh Nang Yuanu.

1. Dusit Buncha Resort

Dusit Buncha Resort nabízí krásné bungalovy s výhledem na Thajský záliv. Tyto bungalovy jsou vybaveny vlastní koupelnou, klimatizací a soukromou terasou. Pro milovníky vodních sportů nabízí resort půjčovnu jízdních kol a šnorchlovacího vybavení.

2. Koh Nang Yuan Resort

Koh Nang Yuan Resort se nachází přímo na pláži a nabízí luxusní ubytování s výhledem na záliv. Tento resort nabízí fitness centrum, venkovní bazén a restauraci s výhledem na moře. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí klimatizaci, satelitní TV a vlastní koupelnu.

3. Aow Leuk Resort

Aow Leuk Resort se nachází na malé poloostrově mezi dvěma krásnými plážemi. Tento resort nabízí různé druhy ubytování, od cenově dostupných bungalovů po luxusní apartmány s výhledem na moře. K dispozici je také venkovní bazén a restaurace, která podává domácí thajskou kuchyni.

4. Charu Bay Villas

Charu Bay Villas se nachází na útesy podél pláže. Tyto bungalovy nabízejí soukromou terasu s výhledem na záliv, vlastní koupelnu a klimatizaci. K dispozici je také společná kuchyň a venkovní obývací prostor.

5. Ban’s Diving Resort

Ban’s Diving Resort je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat podmořský svět. Tento resort nabízí školu potápění, a také půjčovnu jízdních kol a šnorchlovacího vybavení. Ubytování zahrnuje bungalovy s výhledem na pláž a moderní vybavení.

Nyní víte, která jsou nejlepší ubytování na Koh Nang Yuanu. Ať už se rozhodnete pro luxusní ubytování na pláži nebo cenově dostupné bungalovy, bude Koh Nang Yuan naprosto úžasným místem k pobytu.


Počasí Thajsko Koh Nang Yuan


Thajsko je zemí, která se vyznačuje množstvím turistických atrakcí. Jednou z nich je Koh Nang Yuan, malý ostrov v Andamanském moři, který je známý svým krásným podvodním světem a křišťálově čistými vodami. Pro turisty, kteří chtějí uniknout z přeplněného a rušného města, je to ideální místo k relaxaci a odpočinku.

Koh Nang Yuan je také velmi oblíbeným cílem většiny turistů v Thajsku. Má nádherné pláže s jemným pískem a bílými útesy, které se k němu připojují. Počasí v Koh Nang Yuan je celoročně teplé a vlhké. Hlavní sezóna trvá od prosince do března, kdy jsou dny teplejší a slunečnější. Teploty se v této době pohybují kolem 30 °C s velmi nízkou vlhkostí vzduchu.

V období od dubna do června dochází na Koh Nang Yuan k několika přeháňkám a dešťům. Nicméně i v této době je možné si užít spoustu slunce a tepla. Od července do září je teplota ještě vyšší a vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 80 %. V této době jsou nejlepší pláže k dispozici pro ty, kteří se chtějí vyhnout davům turistů a užít si klidnější chvíle.

Přestože podnebí Koh Nang Yuan je skvělé po celý rok, někdy dochází k výkyvům počasí a to zejména během období monzunu, který trvá od září do listopadu. Jedná se o období silných větrů a dešťů, které může ovlivnit plány turistů. Pokud tedy plánujete návštěvu Koh Nang Yuan v této době, věnujte pozornost správnému výběru svého ubytování.

Vzhledem k oceanografické situaci a umístění na mapě, je Koh Nang Yuan obvykle chráněna před většími vlivy cyklonů a hurikánů. Ve všech dalších obdobích letního období, kdy se země prolíná s jinými oblastmi, mohou zdejší pláže často navštěvovat a znečišťovat na téma stormy a mírné deště. Proto je dobré dbát na čistotu a udržovat veřejné prostory bez odpadu.

Koh Nang Yuan nabízí celou řadu turistických atrakcí, od potápění a šnorchlování, až po pěší turistiku a výlety na výletní lodí. Pokud plánujete návštěvu tohoto místa, neváhejte a užijte si přírodu a krásy Koh Nang Yuan!


Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Koh Nang Yuan


1) Je nutné mít vízum pro vstup na Koh Nang Yuan?

Ne, pokud máte platný pas a cestujete z většiny zemí, nevyžaduje Thajsko pro pobyt kratší než 30 dní vízum.

2) Jak se dostat na Koh Nang Yuan?

Koh Nang Yuan je přístupný pouze lodí z blízkých pláží a měst jako je Koh Tao a Koh Samui. Nejbližší letiště je na Koh Samui. Je možné si rezervovat dopravu lodí u místních agentur.

3) Může se na Koh Nang Yuan koupat?

Ano, Koh Nang Yuan je známý svými krásnými plážemi a ideální koupacími podmínkami. Doporučujeme ale sledovat varování týkající se silného proudění.

4) Jaké aktivity jsou na Koh Nang Yuan k dispozici?

Kromě koupání a relaxace na plážích je možnost šnorchlování a potápění, horolezectví na vyhlídkovou věž a vycházky po ostrově. Mohou se najmout také kajaky a paddleboardy.

5) Kdy je nejlepší čas navštívit Koh Nang Yuan?

Nejlepší čas na návštěvu Koh Nang Yuan jsou období sucha od listopadu do února. V tomto období je možné využít nejlepší podmínky pro šnorchlování a potápění. Celkově je Koh Nang Yuan otevřen celý rok.


Dovolená Thajsko Koh Nang Yuan


Thajsko je země podstatně odlišná od našich končin. Svůj kouzlo má zejména v přírodních krásách, které nás okouzlují nádhernými plážemi a úchvatnými podvodními světy. Jedním z nejkrásnějších míst na Thajsku, ke kterému se nejčastěji sjíždí turisté, je bezesporu ostrov Koh Nang Yuan.

Ostrov Koh Nang Yuan leží přibližně 15 minut jízdy na lodi od populárního turistického města Koh Tao. Koh Tao je především cenově dostupný místní život, noční život a šnorchlování. Na Koh Nang Yuan nenajdete žádné hotely ani obchody. Ostrov je však ideální pro jednodenní výlety z Koh Tao, nebo pro strávení jedné noci na ubytování, které nabízí stejnojmenný resort.

Na Koh Nang Yuan se turisté ocitnou v úplně jiném světě. Ostrov, se skládající ze tří menších ostrovů spojených písčitými plážemi, je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít krásné přírody, turistiky a pláže. Na ostrově není příliš mnoho turistů, takže si můžete vychutnávat klidnou atmosféru a krásné pláže.

Koh Nang Yuan se proslavil svými zajímavými podvodními světy a skvělými podmínkami pro šnorchlování a potápění. Ostrov je obklopen korálovým útesem a je domovem mnoha druhů mořských živočichů, včetně želv a tropických ryb.

Také si můžete prohlédnout vodopád, který se nachází na severu ostrova. Vystoupíte-li totiž po strmém kopci, který se táhne vzhůru od pláže, zastavíte se na několika vyhlídkách, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu a blízké ostrůvky. A v té chvíli už se můžete jen nadechnout a můžete se těšit na zážitek, který budete nosit v srdci ještě po dlouhá léta.

Kromě toho můžete na Koh Nang Yuan provést i aktivní aktivity, jako je potápění k různým druhům ryb v zálivu, výlet na malý ostrov bez opuštěných pláží nebo procházka po dobrodružné trase k vodopádům a vyhlídkám.

Koh Nang Yuan je navíc mnohem klidnějším místem než ostatní turistické oblasti v Thajsku, což je v dnešní době výhodou. Takže pokud hledáte ostrov, který nabízí klid a klidnou krásnou atmosféru, zatímco se můžete potopit do fantastického světa skvělé pláže a podvodních světů, Koh Nang Yuan je tou pravou volbou.


Letenka Thajsko Koh Nang Yuan


Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou v exotické, slunečné destinaci, Koh Nang Yuan na Thajsku by mohla být tou správnou volbou pro vás. Koh Nang Yuan je malý ostrov v jižním Thajsku, který se nachází v blízkosti malebného letoviska Koh Tao. Koh Nang Yuan je nejznámější pro své bílé písečné pláže, korálové útesy a bohatý podvodní svět.

Mnoho turistů, kteří cestují do Thajska, se rozhodne navštívit Koh Tao. To znamená, že velká část turistického ruchu v regionu se soustředí právě na Koh Tao. Koh Nang Yuan je však nádherný ostrov, který stojí za návštěvu. Pokud tedy hledáte klid a odpočinek, Koh Nang Yuan je pro vás ideální destinací.

Abyste se dostali na Koh Nang Yuan, musíte se nejdříve dostat do Bangkok. Z Bangkoku se můžete dostat na Koh Tao letecky nebo po silnici a trajektem. Existuje mnoho leteckých společností, které zajišťují spojení mezi Bangkokem a ostrovem Koh Tao. Pokud zvolíte leteckou dopravu, nezapomeňte si zajistit letenky dostatečně dopředu, abyste si zajistili co nejlepší cenu.

Další možností, jak se dostat na Koh Nang Yuan, je cesta silniční dopravou z Bangkoku. Z Bangkoku musíte cestovat autobusem nebo autem na krátkou cestu do přístavu Chumphon. Z Chumphonu se pak musíte přepravit trajektem na Koh Tao. Cesta trvá zhruba 6 hodin a doprava mezi Koh Tao a Koh Nang Yuan je velmi snadná.

Jakmile přistanete na Koh Nang Yuan, nebudete ochuzeni o krásy této nádherné destinace. Ostrov Koh Nang Yuan je malý, ale úchvatný. Můžete si užít klid a soukromí na bílých písečných plážích, obdivovat podvodní svět v korálových útesech nebo se projít po krátké turistické cestě a vychutnat si panoramatický výhled na celý ostrov. Pokud hledáte dobrodružství, můžete si pronajmout kajak nebo si vyzkoušet potápění.

Koh Nang Yuan je také místem, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Restaurace na ostrově nabízí širokou škálu pokrmů zejména ze stravy mořských plodů a živé ryby. Kromě toho vám nabízí mnoho možností pro relaxaci, jako jsou masáže, jóga nebo tradiční thajské rituály. Koh Nang Yuan je ideální pro páry a rodiny s dětmi.

V závěru můžeme říci, že letenka na Koh Nang Yuan není jen o letence, ale o skvělém zážitku. Koh Nang Yuan je místo, kde můžete zapomenout na všechny své starosti v životě a prostě si užívat krásné okolí. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou zejména na bílých písečných plážích a s nejkrásnějším podvodním světem, Koh Nang Yuan je pro vás to pravé místo.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky