Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve

Dovolená Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve


Trinidad a Tobago jsou dvě ostrovy v Karibiku, které nabízejí nádherné pláže, křišťálově čisté vody a neuvěřitelné přírodní krásy. Navštivte Tobago Main Ridge Forest Reserve a objevte jednu z nejstarších přírodních rezervací v Karibiku.

Tobago Main Ridge Forest Reserve se nachází v nejsevernější části ostrova Tobago, v nadmořské výšce kolem 2000 stop. Je to největší chráněné území na ostrově, které bylo vyhlášeno v roce 1776 a stalo se jedním z nejstarších přírodních rezervací v Karibiku.

Tato přírodní rezervace zahrnuje asi 10 000 akrů nejprimitivnějších tropických deštných lesů na Tobagu a je domovem pro více než 200 druhů ptáků, 135 druhů motýlů, 70 druhů hadů a několik druhů opic. Můžete si představit, jak nádherné to musí být slyšet zpěv různých druhů ptáků a cítit vůni tolik druhů květin a rostlin v ovzduší.

Tobago Main Ridge Forest Reserve je ideálním místem pro turisty, kteří milují přírodu a dobrodružství. Rezervace nabízí několik turistických tras s různou délkou a těžkostí, které vás provedou temnými lesy, přes vodopády až po nejvyšší vrchol Tobaga. Na této trase budete moci vidět a cítit mnoho druhů rostlin, např. fialové orchideje, gigantické kapradiny, bambusové houštiny a mnoho dalších.

Pokud se budete chtít zastavit a odpočinout, můžete si pronajmout malou chatu, kde si můžete uvařit oběd a užívat si krásný výhled na okolní krajinu. Takže pokud se rozhodnete navštívit Tobago, nezapomeňte navštívit Tobago Main Ridge Forest Reserve a získat zcela nový pohled na Karibik.


Letenka Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve


Pokud hledáte perfektní dovolenou v přírodě, Tobago Main Ridge Forest Reserve na ostrově Tobago v Trinidadu a Tobagu určitě stojí za návštěvu. Tato rezervace, založená v roce 1776, je nejstarší ochrannou oblastí v západní polokouli a je plná nádherné přírody.

Tobago Main Ridge Forest Reserve pokrývá přibližně 14 000 akrů a je domovem pro více než 200 druhů ptáků, včetně kolibříků a ptačích králíků. Rezervace hostí také mnoho druhů savců, včetně javorovek a opic. Kromě toho zde najdete mnoho druhů rostlin a stromů, včetně tichého lesa s vysokými stromy a epiphyty, ale také s bambusovými křovinami a pozvolně se svažujícími horskými svahy.

Turisté, kteří si zvolí Tobago Main Ridge Forest Reserve jako svůj cíl, se mohou těšit na mnoho aktivit a možností prozkoumání této nádherné oblasti. Jedním z nejlepších způsobů, jak rezervaci vidět, je pěší turistika nebo horská cyklistika po sít a řadě dobře značených stezek. Pro ty, kteří chtějí objevit více z oblasti, jsou k dispozici také průvodcové.

Kromě toho, existují i další způsoby, jak si užít Tobago Main Ridge Forest Reserve a přírodu okolo ní. Pro milovníky ptáků je k dispozici sledování ptáků, jízdy na koni nebo sazení se na skútru a projíždět různé zátočiny na pobřeží lesa.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli aktivitu, určitě se naučíte o plnosti a kráse tohoto nádherného místa, které nabízí Tobago Main Ridge Forest Reserve. Pokud plánujete návštěvu Trinidadu a Tobaga, nezapomeňte zahrnout tento úžasný les do svého seznamu. Tento úžasný přírodní klenot vás zcela zaujme a zanechá vás s nezapomenutelnými zážitky.


Počasí Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve


Trinidad a Tobago jsou dvě karibské ostrovy, které se nacházejí na jihovýchodě Karibského moře. Tyto ostrovy jsou známé svými plážemi a přírodními krásami, zvlášť největší Tobago Main Ridge Forest Reserve.

Trinidad a Tobago jsou subtropické ostrovy, kde se po celý rok udržuje teplota v rozmezí 26 - 32 °C. Díky tomuto klimatu můžeme říct, že tuto oblast obývá většina divoké zvířeny včetně zlatých opic, norek a pštrosů.

Tobago Main Ridge Forest Reserve je největší přírodní oblast v Tobagu a je známý svou diverzitou rostlin a živočichů. Je domovem mnoha druhů ptáků, orchidejí a motýlů. Návštěvníci si mohou vychutnat procházku v pralese a pozorovat různé druhy ptáků a jiných divokých zvířat.

Tato oblast je také známá jako místo, kde se začátkem 18. století odehrál jediný známý záznam o výskytu krokodýla amerického na Tobagu. Krokodýl byl poté chycen a zabaven, což údajně vedlo ke konfliktu mezi národy Francie a Velké Británie v té době. Pozorování krokodýlů v této oblasti dnes již není možné.

Celkově lze říct, že počasí v Tobagu Main Ridge Forest Reserve je vhodné k návštěvě po celý rok. Doporučujeme však návštěvu v období sucha od ledna do května, aby bylo možné plně využít všech aktivit, které nabízí tato oblast.


Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve


1. Co je Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Tobago Main Ridge Forest Reserve je chráněná oblast, která se nachází na ostrově Tobago v západním Karibiku. Jedná se o nejstarší chráněnou oblast v Karibiku a zahrnuje rozsáhlý deštný prales a horské oblasti.

2. Jak se dostanu na Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Můžete se na Tobago Main Ridge dostat buď pěšky, nebo autem. Cesta trvá asi 20 minut jízdy z města Scarborough, hlavního města Tobaga. Také lze vyrazit na výlet s průvodcem, který Vás provede skrz celou oblast.

3. Co mohu v Tobago Main Ridge Forest Reserve vidět?

V Tobago Main Ridge Forest Reserve se nachází mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, včetně Caribského dronte, který je již vyhynulý. Můžete zde také vidět krokodýly, hady, opice a mnoho dalších druhů zvířat.

4. Jaké jsou otevírací doby Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Tobago Main Ridge Forest Reserve je otevřen celoročně, ale omezení se mohou lišit podle ročního období. Zkontrolujte prosím otevírací dobu před Vaší návštěvou.

5. Je nutné platit vstupné do Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Ano, platí se vstupné pro dospělé i děti. Ceny se mohou lišit podle toho, zda chcete jít s průvodcem, nebo sám.

6. Co si mám vzít s sebou na návštěvu Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Měli byste si vzít pohodlné oblečení a obuv, která se hodí na procházku v lese. Také si nezapomeňte vzít dostatek vody a nějaké svačiny, protože v oblasti nejsou žádné občerstvení.

7. Jaký je minimální věk pro účast na prohlídce Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Minimální věk závisí na konkrétní prohlídce a pro většinu prohlídek se doporučuje minimální věk 10 let.

8. Mohu v Tobago Main Ridge Forest Reserve kempovat?

Ano, v Tobago Main Ridge Forest Reserve se nachází několik kempů. Musíte však mít povolení a musíte si zarezervovat místo předem.

9. Jaké jsou nejlepší časy pro návštěvu Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Nejlepší časy pro návštěvu jsou od února do května, kdy je tam sucho a dobré počasí. V létě může být oblast velmi vlhká.

10. Jaké jsou nejlepší prohlídky v Tobago Main Ridge Forest Reserve?

Existuje mnoho různých prohlídek, které lze absolvovat v Tobago Main Ridge Forest Reserve. Mezi nejlepší patří výlety s průvodcem, které Vás provedou celou oblastí a ukážou Vám nejzajímavější místa.


Ubytování Trinidad a Tobago Tobago Main Ridge Forest Reserve


Trinidad a Tobago jsou malými ostrovy v Karibiku, které nabízejí nádherné pláže, fascinující kulturu a překrásnou přírodu. Tobago Main Ridge Forest Reserve je jednou z nejzajímavějších přírodních oblastí na Tobagu, která je jedinečná svou flórou a faunou, starověkou historií a v mnoha ohledech dokazuje, že jednou z centrálních oblastí v oblasti Karibiku.

Tobago Main Ridge Forest Reserve se nachází na jihovýchodě Tobaga a je nejstarším chráněným územím v západní polokouli. Je rozsahem pouze zhruba jako menší hrabství a stejně tak menší než některé národní parky v USA, je však o to nápadnější a s výhledy na něj by se mnoho dalších chráněných oblastí mohlo poučit.

Pohoří Tobago Main Ridge je stále pokryto původním tropickým deštným lesem, který byl kdysi typický pro celou oblast Karibiku. Tento téměř nedotčený les je domovem mnoha endemických druhů zvířat a rostlin, což z Tobago Main Ridge dělá jedno z nejdůležitějších chráněných území Karibiku. Mezi zvířata, která zde žijí, patří vzácné ptačí druhy, jako je pták motýlí, různé druhy jelenů a levharta.

Tobago Main Ridge má k dispozici několik turistických stezek, které turistům nabízejí úžasné rozhledy na okolní krajinu. Pokud hledáte něco extravagantního, můžete se vydát po stezkách, které vedou k vodopádům a koupat se v místních jezerech. Pro ty, kteří jsou více zvyklí na kanadský nebo evropský styl horské turistiky, této oblasti by nemusela poskytnout dostatečnou výzvu. Ovšem pokud chodíte rádi po tropických deštných lesích, Tobago Main Ridge Forest Reserve vám nabídne mnoho zábavy.

I když je Tobago Main Ridge Forest Reserve malá oblast, je to jedna z nejvíce fascinujících přírodních oblastí na Tobagu. Tuto oblast by měli navštívit jak turisté, tak i místní, kteří si chtějí užít krásy přírody. Pokud se budete chtít na Tobagu uchýlit z města a užít si klidné pobyt, Tobago Main Ridge Forest Reserve bude určitě tou pravou volbou.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky